[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW [11-16.05.2019]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 11.05 - 16.05

Makroregionalna Liga Juniorów U-19
GKS GieKSa Katowice - Gwarek Zabrze
12.05.2019, godz. 11:00, Kolejarz

A Klasa
GKS Urania II Ruda Śląska - GKS GieKSa II Katowice
12.05.2019, godz. 11:00, ul. Świętochłowicka 11

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
MKS Zaborze - GKS GieKSa Katowice
11.05.2019, godz. 11:00, ul. Wyciska 5

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
KS Stadion Śląski Chorzów - GKS GieKSa Katowice
11.05.2019, godz. 17:00, ul. Harcerska 2

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - Sarmacja Będzin
12.05.2019, godz. 13:15, Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice
12.05.2019, godz. 9:00, ul. Olimpijska 14

GKS GieKSa Katowice - Ruch Chorzów SA
15.05.2019, godz. 9:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
CKS Czeladź - GKS GieKSa Katowice
12.05.2019, godz. 13:00

GKS GieKSa Katowice - Czarni Sosnowiec
16.05.2019, godzina i miejsce do potwierdzenia

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
Polonia Bytom - GKS GieKSa Katowice
11.05.2019, godz. 9:00, ul.Olimpijska 2

GKS GieKSa Katowice - RKS Raków częstochowa
15.05.2019, godz. 12:30, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - Unia Kosztowy
11.05.2019, godz. 16:00, Kolejarz

V Liga Katowicka Trampkarzy C2
Wawel Wirek Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
11.05.2019, godz. 12:00, ul. Katowicka 1

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
Rekord Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice
12.05.2019, godz. 13:30, ul. Startowa 13

I Liga Wojewódzka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - ŻAPN Żywiec
11.05.2019, godz. 9:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - KS Stadion Śląski Chorzów
12.05.2019, godz. 16:00, Kolejarz

VI Liga Katowicka Młodzików D2
Katowickie SKF RED BOX - GKS GieKSa Katowice
12.05.2019, godz. 12:00, Rapid

GKS GieKSa Katowice - UKS Ruch Chorzów
14.05.2019, godz. 17:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

III Liga Wojewódzka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - Przemsza Siewierz
13.05.2019, godz. 17:00, Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików E1
SMS Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
13.05.2019, godz. 15:30, ul. Czarnoleśna 12

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - Naprzód Lipiny
13.05.2019, godz. 16:30, Hetman

VIII Liga Katowicka Orlików E1
LKS Pogoń Imielin - GKS GieKSa Katowice
13.05.2019, godz. 19:00, ul. Hallera 37A

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 2
GKS GieKSa Katowice - UKS Szopienice
14.05.2019, godz. 17:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 3
SMS Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
14.05.2019, godz. 15:30, ul. Bytomska 15

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
KOMUNIKAT W SPRAWIE BILETÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA U20
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [20-21.05.2019]
PABLOSPORT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''
KIBICUJ PODCZAS MISTRZOSTW ŚWIATA U20
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [18-19.05.2019]