[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW [01-05.06.2019]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 01.06 - 05.06

Makroregionalna Liga Juniorów U-19
GKS GieKSa Katowice - MKS Kluczbork
02.06.2019, godz. 16:00, Kolejarz

A Klasa
PKS Józefka Chorzów - GKS GieKSa II Katowice
02.06.2019, godz. 11:00, ul. Pokoju 6

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - MKS Zaborze
01.06.2019, godz. 14:45, Hetman

GKS GieKSa Katowice - UKS Szopienice
05.06.2019, godz. 16:30, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - Ruch Chorzów SA
01.06.2019, godz. 11:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - BTS Rekord Bielsko-Biała
02.06.2019, godz. 18:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
KS Górnik Jaworzno - GKS GieKSa Katowice
02.06.2019, godz. 13:00, ul. Moniuszki 95

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - KS Siódemka Tychy
01.06.2019, godz. 11:00, Hetman

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - KKS Czarni Sosnowiec
01.06.2019, godz. 13:00, Hetman

APN Siemianowice Śląskie - GKS GieKSa Katowice
05.06.2019, godz. 18:00, Pszczelnik

V Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
LKS Strażak Mikołów - GKS GieKSa Katowice
05.06.2019, godz. 18:00, ul. Piaskowa 57

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
Zagłębie Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
02.06.2019, godz. 13:00, ul. Kresowa 1

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
APN Knurów - GKS GieKSa Katowice
02.06.2019, godz. 13:00, Aleja Lipowa

I Liga Wojewódzka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - Bytomski Sport Polonia Bytom
01.06.2019, godz. 9:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików D2
BKS Sparta Katowice - GKS GieKSa Katowice
01.06.2019, godz. 13:00

III Liga Wojewódzka Orlików E1
MUKP Dąbrowa Górnicza - GKS GieKSa Katowice
03.06.2019, godz. 17:00, ul. Piłsudskiego 24

V Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - LKS Pogoń Imielin
03.06.2019, godz. 17:00, Kolejarz (małe)

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice
03.06.2019, godz. 17:00, Kolejarz (duże)

VIII Liga Katowicka Orlików E1
LKS Pogoń Imielin - GKS GieKSa Katowice
03.06.2019, godz. 17:00

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 2
KS Lechia Mysłowice - GKS GieKSa Katowice
04.06.2019, godz. 17:00

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 3
MKS Śląsk Świętochłowice - GKS GieKSa Katowice
04.06.2019, godz. 17:30, ul. Bytomska 40

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 4
GKS GieKSa Katowice - Gwaizda Ruda Śląska
04.06.2019, godz. 17:00, Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (21 - 22.09.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (16 - 19.09.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21 - 26.09.2019)
SIATKARSKI TURNIEJ KADETÓW W MIKOŁOWIE
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (14 - 15.09.2019)