[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW [08-13.06.2019]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 08.06 - 13.06

Makroregionalna Liga Juniorów U-19
KS Falubaz Zielona Góra - GKS GieKSa Katowice
09.06.2019, godz. 17:00, ul. Sulechowska 37

A Klasa
KS Hetman Katowice - GKS GieKSa II Katowice
08.06.2019, godz. 17:00, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - KS MOSiR Stal Zabrze
09.06.2019, godz. 11:30, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Zagłębie Sosnoweiec - GKS GieKSa Katowice
08.06.2019, godz. 11:00, ul. Kresowa

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS GieKSa Katowice - AKS Górnik Niwka

09.06.2019, godz. 9:30, Rapid

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
Ruch Chorzów SA - GKS GieKSa Katowice
09.06.2019, godz. 9:00, ul. Wolności 139

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
UKS Szopienice - GKS GieKSa Katowice
09.06.2019, godz. 9:00, ul. 11 Listopada 16

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - GKS Piast Gliwice
09.06.2019, godz. 12:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec
08.06.2019, godz. 11:00, Hetman

V Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - UKS Zantka Chorzów
08.06.2019, godz. 14:45, Hetman

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - Skra Częstochowa
09.06.2019, godz. 16:00, Kolejarz

KS Rozwój Katowice - GKS GieKSa Katowice
12.06.2019, godz. 16:00, ul. Zgody 28

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza
09.06.2019, godz. 18:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - Skra Częstochowa
09.06.2019, godz. 16:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - KS Slavia Ruda Śląska
13.06.2019, godz. 16:45, Kolejarz

VI Liga Katowicka Młodzików D2
UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
08.06.2019, godz. 17:45, ul. Filarowa

III Liga Wojewódzka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - Stadion Śląski Chorzów
10.06.2019, godz. 17:00, Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików E1
UKS Jedność Siemianowice - GKS GieKSa Katowice
10.06.2019, godz. 17:00

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - UKS Szopienice
10.06.2019, godz. 17:00, Kolejarz 

VIII Liga Katowicka Orlików E1
KS Kamionka - GKS GieKSa Katowice
08.06.2019, godz. 10:30, Dolina Jamny 1

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [15-16.06.2019]
IV IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW
ROZPISKA MECZÓW [15-19.06.2019]
POWOŁANIA NA LETNIĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW
LETNIE OBOZY TRENINGOWE 2019