[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (31.08 - 05.09.2019)
PODSUMOWANIE WYNIKÓW MECZÓW LIGOWYCH Z DNI 31.08 - 05.09.2019 R.

Klasa A
GKS GIEKSA KATOWICE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:1
Bramki: Rusz, Szwedzik, Rumin, Jurski

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MKS ZABORZE - GKS GIEKSA KATOWICE 0:0

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS GIEKSA KATOWICE - MOSIR STAL ZABRZE 5:1
Bramki: 3x Krzemiński, Dudek, Samborski

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE 3:2

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - AKS GÓRNIK NIWKA 2:3
Bramki: Powroźnik, Róg

II Liga Wojewódzka Tramkarzy Starszych C1
UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 3:2
Bramki: Kurek, Kartaszow

III Liga Wojewódzka Tramkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2

I Liga Wojewódzka Tramkarzy Młodszych C2
BBTS PODBESKIDZIE - GKS GIEKSA KATOWICE 1:7
Bramki: Skowroński, Barański, 3x Kupczyk, 2x Maziarz

I Liga Wojewódzka Tramkarzy Młodszych C2
KS UNIA RACIBÓRZ - GKS GIEKSA KATOWICE 1:3
Bramki: Wilk, Maziarz, Kupczyk

II Liga Wojewódzka Tramkarzy Młodszych C2
BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - GKS GIEKSA KATOWICE 3:2
Bramki: 2x Zielonka

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
ŻYWIECKA APN - GKS GIEKSA KATOWICE 1:2
Bramki: Ludyga, Wojas

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS GIEKSA KATOWICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 4:0
Bramki: 3x Fliegner, Spandel

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
KP WARTA ZAWIERCIE - GKS GIEKSA KATOWICE 1:5
Bramki: Rewakowicz, Fliegner, Jarosz, Bród, Jeż

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE 0:0

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE 0:17

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - GKS GIEKSA KATOWICE 2:11

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:5

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 12:1

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - APN KATOWICE 3:5

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
ORLIK RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE 4:8
Bramki: 2x Kower, 2x Świerkot, Mikłasz, Kośmider, Krzyżąniak, Jagodziński

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - KS ACADEMY ESPANOLA 14:3

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (21 - 22.09.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (16 - 19.09.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21 - 26.09.2019)
SIATKARSKI TURNIEJ KADETÓW W MIKOŁOWIE
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (14 - 15.09.2019)