[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (5 - 10.10.2019)

Klasa A
AKS MIKOŁÓW II - GKS GIEKSA KATOWICE II
6.10.2019 r. godz. 11:00

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
6.10.2019 r. godz. 13:00 Sosnowiec, ul. Kresowa 1

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
6.10.2019 r. godz. 11:00 Stadion Kramołów

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE
5.10.2019 r. godz. 9:30 Zabrze, ul. Bytomska 100

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
AKS GÓRNIK NIWKA - GKS GIEKSA KATOWICE
5.10.2019 r. godz. 9:00 Sosnowiec, ul. Orląt Lwowskich 70

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
6.10.2019 r. godz. 16:30 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - SMS RUDA ŚLĄSKA
5.10.2019 r. godz. 9:30 Hetman

Śląska Liga Trampkarek C1
KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
6.10.2019 r. godz. 13:00 Sosnowiec, ul. Mireckiego 31

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ
5.10.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - APN KNURÓW
5.10.2019 r. godz. 13:30 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS ŻORY
6.10.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

Śląska Liga Młodziczek D1
KKS ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE godz. 11:00
KKS POLONIA TYCHY - GKS GIEKSA KATOWICE GODZ. 12:00
5.10.2019 r. ul. Generała Andersa 22

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
6.10.2019 r. godz. 13:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
10.10.2019 r godz. 16:30 Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE
5.10.2019 r. godz. 13:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
10.10.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE
7.10.2019 r. godz. 16:00 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
7.10.2019 r. godz. 16:00

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
7.10.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

Śląska Liga Orliczek E1
KKS POLONIA - GKS GIEKSA KATOWICE
UKKS KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
KKP MIKOŁÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
6.10.2019 r.

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
UKS KUŹNICA KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
5.10.2019 r. godz. 12:00 Katowice, ul. 11 Listopada 16

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
8.10.2019 r. godz. 15:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 3 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - ORLIK RUDA ŚLĄSKA
8.10.2019 r. godz. 16:15 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
AKS CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
8.10.2019 r. godz. 16:00 Chorzów, ul. Filarowa 1

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (19 - 20.10.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19 - 22.10.2019)
NABÓR DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKÓW 2014 I 2015
PODSUMOWANIE MECZÓW SIATKARSKICH (11-12.10.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (11 - 13.10.2019)