[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODSUMOWANIE MECZÓW SIATKARSKICH (11-12.10.2019)
W MINIONY WEEKEND SWOJE MECZE ROZEGRAŁY NASZE DRUŻYNY SIATKARSKIE. PRZEDSTAWIAMY PODSUMOWANIE SPOTKAŃ ZESPOŁÓW KADETÓW ORAZ MŁODZIKÓW.

Kadeci I

W piątek 11.10 pierwsza drużyna Kadetów naszej Akademii rozpoczęła rozgrywki w Śląskiej Lidze. Na inaugurację sezonu 2019/2020 #teamguardiola na swoim boisku podjął drugą drużynę UKS Jedynka Jaworzno. 

"Zagraliśmy dobre spotkanie. Elementy nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie przyniosły zamierzony efekt w postaci pozytywnego przyjęcia i bardzo dobrej zagrywki. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale zachowanie i rozwój zawodników może napawać optymizmem" - skomentował trener Błażej Kuśmierz.

Po godzinnej walce siatkarze zakończyli spotkanie wynikiem 3:0 (15,13,13) i zapisali pierwsze trzy punkty w ligowej tabeli. 

Skład drużyny: Hankus, Waleczek, Koza, Nędzołek, Jastrzębski, Grzegorczyk (C), Gniadek, Spyrka, Klein, Stachoń, Michura, Szymoszek, Trzcionka. Trener: Błażej Kuśmierz.
 
 

Kadeci II

Druga drużyna Kadetów rozpoczęła swój sezon od porażki z mocną drużyną Hermapol Norwid II Częstochowa.
"Dzisiaj zagraliśmy pierwszy mecz w sezonie z Częstochowskim Norwidem. Dla sporej części zawodników był to ich pierwszy mecz ligowy w życiu. Niestety nasz przeciwnik okazał się zbyt mocny i pokonał nas w trzech setach. Było to dla nas cenne doświadczenie i chłopcy wiedzą jaki musi być nasz kierunek pracy, aby dążyć do tych najlepszych. W przyszłą sobotę zmierzymy się z drugą drużyną Bedzina i postaramy się aby wynik był bardziej korzystny" - ocenił występ trener Przemysław Halapacz. 
Hermapol Norwid II Częstochowa - GKS Gieksa Katowice II 3:0 (25:18, 25:11, 25:12). 
 
 
 

Młodzicy

Młodzicy Akademii Siatkarskiej w sobotę rozegrali kolejny turniej w ramach Śląskich rozgrywek młodzików. Nasi siatkarze w Jastrzębiu rozegrali dwa spotkania z drużynami MUKS Sari Żory oraz z Akademią Talentów Jastrzębski Węgiel. Pierwszy pełen emocji pojedynek siatkarze Akademii Młodej Gieksy wygrali 2:1 (25:27, 31:29, 15:10).
W drugim niestety musieli uznać wyższość rywala kończąc mecz wynikiem 0:2 (9:25, 17:25).
"Cieszymy się ze zwycięstwa w pierwszym meczu, jednak popełniliśmy za dużo błędów przede wszystkim na zagrywce. Gdyby nie to wynik mógłby być zdecydowanie lepszy. W drugim spotkaniu drużyna z Jastrzębia od początku kontrolowała przebieg wydarzeń. Bardzo dobra zagrywka i gra w obronie przeciwników spowodowała, że nie byliśmy w stanie się im postawić" - komentował trener naszych siatkarzy Paweł Głowik.  
 
POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SEKCJA HOKEJA WRACA DO TRENINGÓW
ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE PIŁKI NOŻNEJ ODWOŁANE
WZNOWIENIE ZAJĘĆ TRENINGOWYCH
KONKURS - DOMINO'S PIZZA
NABORY DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO