[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (26 - 31.10.2019)

Klasa A
GKS GIEKSA KATOWICE - AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
27.10.2019 r. godz. 18:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
26.10.2019 r. godz. 10:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
27.10.2019 r. godz. 16:00 Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
RUCH CHORZÓW SA - GKS GIEKSA KATOWICE
26.10.2019 r. godz. 11:00 Chorzów, ul. Wolności 139

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE
27.10.2019 r. godz. 9:00 Zabrze, ul. Bytomska 100

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA
27.10.2019 r. godz. 15:45 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
31.10.2019 r. godz. 12:30 Sosnowiec, ul. Kresowa 1

Śląska Liga Trampkarek C1
UKS ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE
27.20.2019 r. godz. 17:00 Częsrochowa, ul. Limanowskiego 83

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
JSS SILESIA PIEKARY ŚLĄSKIE - GKS GIEKSA KATOWICE
26.10.2019 r. godz. 11:00

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE
26.20.2019 r. godz. 10:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS GIEKSA KATOWICE - BBTS PODBESKIDZIE
26.10.2019 r. godz. 17:30 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - GKS GIEKSA KATOWICE
27.10.2019 r. godz. 9:00 Dąbrowa Górnicza, ul. Sportowa 1

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS AKADEMIA 2012
27.10.2019 r. godz. 9:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE
26.10.2019 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
AKS MIKOŁÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
28.10.2019 r. godz. 16:00 Mikołów, ul. Zawilców 8

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS MYSŁOWICE
28.10.2019 r. godz. 15:00 Kolejarz

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
28.10.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E1
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS GIEKSA KATOWICE
29.20.2019 r. godz. 16:30 Imielin, ul. Hallera 37a

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E1
GKS GIEKSA KATOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
29.20.2019 r. godz. 14:30 Hetman

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 3 E1
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS GIEKSA KATOWICE
29.20.2019 r. godz.18:45 Siemianowice, Pszczelnik

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E1
GKS GIEKSA KATOWICE - ORLIK RUDA ŚLĄSKA
29.20.2019 r. godz.14:30 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (16-18.11.2019)
HARMONOGRAM ZDJĘĆ ZAWODNIKÓW ''MŁODEJ GIEKSY''
POWOŁANIA ŚZPN NA BADANIA MOTORYCZNE
HARMONOGRAM TRENINGÓW HOKEISTÓW 13.11 - 22.11
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (8 - 11.11.2019)