[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - ORLIK MŁODSZY
W RUNDZIE JESIENNEJ NASZE ZESPOŁY ORLIKÓW MŁODSZYCH RYWALIZOWAŁY W CZTERECH ROZGRYWKACH LIGOWYCH:

Nasi zawodnicy z rocznika 2011 rywalizowali z rok starszymi przeciwnikami w ramach IV Ligi Okręgowej E2 (grupa 2). Mając na koncie osiem zwycięstw i tylko jedną porażkę, zakończyli rozgrywki na pozycji wicelidera. Udział drużyny w lidze podsumował trener grupy, Kamil Androsiuk:
"Na jesień rywalizowaliśmy w lidze Orlika, głównie z drużynami rocznika 2010, a naszą drużynę stanowili zawodnicy z rocznika 2011. Głównym celem było nauczanie zawodników gry w formule 6+1 oraz doskonalenie działań zespołowych. W lidze zajmujemy 2. miejsce z bilansem 24 pkt i stosunkiem bramek 112:33. Wynik na tym etapie jest drugorzędny, najważniejsze jest doskonalenie gry w strukturze siedmioosobowej, gdzie zawodnicy z meczu na mecz podnoszą swoje umiejętności i z tego jesteśmy zadowoleni."

 

Zespół z rocznika 2010, występujący w IV Lidze Okręgowej E2 (grupa 3), zajął 5. miejsce w tabeli. Rundę podsumował trener grupy Rafał Gniot:
"Premierowy sezon dla drużyny był pełen nowych doświadczeń zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Najważniejsze, że zawodnicy wyciągali wnioski z każdego rozegranego meczu. Zdarzały się słabsze mecze, jednak znacznie więcej było tych pozytywnych chwil. Warto pochwalić zespół za ciężką pracę oraz progres jakiego dokonał od rozpoczęcia tej rundy."

 

IV Ligę Okręgową E2 (grupa 4) wygrała nasza drużyna prowadzona przez trenerów Łukasza Bagsika oraz Marcina Jałowieckiego. Zespół zwyciężył wszystkie z dziewięciu meczów strzelając przy tym aż 172 bramki.
"Za nami pierwsze 3 miesiące pracy z tą grupą młodych zawodników. Nie chcemy oceniać tego czasu przez pryzmat wyników, które osiągaliśmy. Jakie one były można sprawdzić, jednak dla nas najważniejsze było, aby zaszczepić w tych młodych sportowcach naszą filozofię pracy, chcemy być aktywni w czasie meczu, chcemy dominować, chcemy grać nasz futbol bez względu na to, czy gramy mecz ligowy z ostatnią drużyną w tabeli czy finał mocno obsadzonego turnieju, gdzie czas gry jest mocno ograniczony. To jest filozofia, którą chcemy powoli implementować w głowach naszych podopiecznych. Jesteśmy świadomi, że to początek naszej drogi, ale z efektów jesteśmy zadowoleni." - skomentował Łukasz Bagsik.

 

W rozgrywkach IV Ligi Okręgowej E2 (grupa 1) brał udział zespół Filii Południe prowadzony przez Trenera Jakuba Kubackiego. Zajęli oni trzecie miejsce w tabeli mając na koncie pięć zwycięstw oraz trzy porażki.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom!

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SEKCJA HOKEJA WRACA DO TRENINGÓW
ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE PIŁKI NOŻNEJ ODWOŁANE
WZNOWIENIE ZAJĘĆ TRENINGOWYCH
KONKURS - DOMINO'S PIZZA
NABORY DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO