[ ŁADOWANIE STRONY ]
CONTRAKT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''
JEST NAM NIEZMIERNIE MIŁO POINFORMOWAĆ, ŻE FIRMA CONTRAKT PRZEDŁUŻA UMOWĘ Z WIELOSEKCYJNĄ AKADEMIĄ ''MŁODA GIEKSA'' I POZOSTAJE PARTNEREM AKADEMII PRZEZ KOLEJNY ROK.

Firma Contrakt od ponad 15 lat zajmuje się dystrybucją kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i innych urządzeń peryferyjnych wraz z pełnym wsparciem serwisowym oraz informatycznym.

Misją firmy jest osiągnięcie najwyższego stopnia partnerstwa w tworzeniu trwałych i korzystnych relacji z Klientami. Aby osiągnąć te cele od momentu powstania, firma stale wprowadza nowe pomysły i udogodnienia – czyli nieustannie rozwija się.

Dzięki wieloletniej praktyce i specjalizacji osoby tworzące firmę są ekspertami w swojej dziedzinie.

Swoim partnerom Contrakt pomaga ZOPTYMALIZOWAĆ KOSZTY WYDRUKU w oparciu o najnowsze dostępne urządzenia, oprogramowania oraz rozwiązania w zakresie autoryzacji, obiegu dokumentów oraz kontroli kosztów.

 

Siedziba firmy mieści się w Katowicach , ale zasięg to nie tylko Katowice, miasta ościenne i Śląsk.

Firma obsługuje na najwyższym poziomie klientów na terenie całego kraju.

Poprzez dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, rozwiązań oraz software, firma Contrakt może w niewyobrażalny wręcz do tej pory sposób zintegrować od nowa środowisko druku w Państwa firmie a co z tego wynika -  fantastycznie zintegrować Państwa biznes.

Zapraszamy na stronę internetową: http://www.contrakt.com.pl/

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)