[ ŁADOWANIE STRONY ]
NASI JUNIORZY POWALCZĄ O PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW ŚLĄSKA W SIATKÓWCE

W nadchodzącym tygodniu nasi siatkarscy Juniorzy będą brali udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Śląska Juniorów. Zmierzą się oni z BBTS Włókniarz Bielsko–Biała, który będzie gospodarzem turnieju, TS Volley Rybnik a także z UKS Jedynka Jaworzno, z którymi nasi zawodnicy mieli już okazję rywalizować w rundzie zasadniczej. Turniej rozgrywany jest systemem „każdy z każdym”, więc przed naszymi zawodnikami kilka dni ciężkiej rywalizacji.

Bardzo się cieszymy, że awansowaliśmy do kolejnego etapu rozgrywek, ale nie spoczywamy na laurach. Postawiliśmy już sobie kolejne wyzwania i cele. Jednak przede wszystkim musimy pamiętać, że wszyscy nasi rywale są niebezpieczni, potrafią grać w siatkówkę i tak jak my – chcą awansować do dalszej części rozgrywek na Śląsku” – przed rozpoczęciem turnieju komentuje Trener Kamil Pache.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim dobra gra z małą ilością błędów własnych oraz realizacja założeń nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. Mam nadzieje, że to zaowocuje awansem do półfinału Mistrzostw Śląska” – dodaje Trener.

Siatkarze w pierwszym meczu ćwierćfinałów w poniedziałek (tj. 13.01) zmierzą się z gospodarzem turnieju BBTS Bielsko-Biała.

W naszym pierwszym meczu zmierzymy się z Bielskiem, więc mecz będzie na wysokim poziomie, nikt nie będzie opuszczać od pierwszego do ostatniego gwizdka” – mówił kapitan drużyny Juniorów Jacek Kroplewski.

Przed nami 3 dni grania z drużynami na równym poziomie. Każda z nich ma szansę wygrać swoje spotkania, więc nie możemy nikogo lekceważyć. Wszyscy czujemy, że jesteśmy w dobrej formie. Ciężko przepracowaliśmy ostatni czas i nie ukrywamy, że każdy z nas chce awansować do półfinałowych rozgrywek” - zakończył kapitan.

W następne dni nasi zawodnicy zagrają z UKS Jedynką Jaworzno (14.01) i z TS Volley Rybnik (15.01).

Mam nadzieję, że zawodnicy uwierzą w siebie oraz w swoje umiejętności i zagrają od pierwszego gwizdka w taki sposób, jaki prezentowali na treningach i udowodnią, że potrafią rywalizować z najlepszymi zespołami” – powiedział Trener Kamil Pache.


Mecze naszych Juniorów:
13.01 BBTS Włókniarz Bielsko Biała – GKS Katowice
14.01 GKS Katowice – UKS Jedynka Jaworzno
15.01 TS Volley Rybnik – GKS Katowice


Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Bielsku-Białej (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Legionów 25). We wszystkie dni nasi siatkarze rozpoczną swoje spotkanie o 15:30.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SEKCJA HOKEJA WRACA DO TRENINGÓW
ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE PIŁKI NOŻNEJ ODWOŁANE
WZNOWIENIE ZAJĘĆ TRENINGOWYCH
KONKURS - DOMINO'S PIZZA
NABORY DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO