[ ŁADOWANIE STRONY ]
ĆWIERĆFINAŁOWA WALKA SIATKARZY

Już dzisiaj (20.01) pierwsza drużyna Kadetów rozpocznie swoje zmagania w Ćwierćfinałach Mistrzostw Śląska. Przez trzy dni stoczą swoje pojedynki z BBTS Włókniarz Bielsko–Biała (gospodarz turnieju), Górnikiem Radlin, a także z UKS Jedynka Jaworzno. Turniej rozgrywany jest systemem „każdy z każdym” więc przed naszymi zawodnikami trzy dni siatkarskich emocji. Turniej odbędzie się w ośrodku Odys w Tresnej, gdzie nasi Kadeci od 12 do 18 stycznia przebywali na obozie zimowym. Można więc powiedzieć, że pomimo wyjazdu z Katowic, siatkarze zagrają u siebie ponieważ najlepiej z wszystkich drużyn znają halę, na której odbędzie się turniej.

Zrealizowaliśmy jeden z naszych sezonowych celów, czyli awansowaliśmy do turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Śląska” – przed rozpoczęciem turnieju komentuje Trener Błażej Kuśmierz.

Można powiedzieć, że przez ostatnie parę miesięcy przygotowywaliśmy się do tego najważniejszego etapu rozgrywek, a ostatni tydzień spędzony na obozie był takim zwięczeniem przygotowań. Solidnie przetrenowaliśmy dni spędzone w ośrodku w Tresnej i to na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty.” – dodaje Trener.

Siatkarze w pierwszym meczu ćwierćfinałów w poniedziałek (tj. 20.01) zmierzą się z gospodarzem turnieju BBTS Bielsko-Biała. W następne dni nasi zawodnicy zagrają z UKS Jedynką Jaworzno (21.01) i z SK Górnik Radlin (22.01).

Do Tresnej jedziemy dobrze przygotowani, pełni motywacji i woli walki. Wierzę w chłopaków i w to, że każdy na parkiecie czy w kwadracie da z siebie swoje 100%. Team Guardiola na pewno będzie walczył o jak najlepszy wynik.” – powiedział trener Błażej Kuśmierz .

 

Mecze naszych Kadetów:

20.01 BBTS Włókniarz Bielsko Biała – GKS Katowice (godzina rozpoczęcia 15:00)
21.01 GKS Katowice – UKS Jedynka Jaworzno (godzina rozpoczęcia 14:00)
22.01 SK Górnik Radlin – GKS Katowice (godzina rozpoczęcia 14:00)


Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Centrum Wypoczynku „Odys” w Tresnej (ul. Nad Jeziorem 99).

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)