[ ŁADOWANIE STRONY ]
WAŻNE ZMIANY W SEKCJI TENISA!

W celu realizacji zadań, które zostały nakreślone przed sekcją tenisa w 2020 roku, mając jednocześnie na uwadze dalszy rozwój dotychczasowej działalności, Zarząd Fundacji podjął decyzję o zmianach w strukturze tej sekcji.

Z dniem 27 stycznia (tj. od wznowienia treningów)  stanowisko Koordynatora Akademii Tenisa obejmuje Wojciech Olsza. Głęboko wierzymy, iż wieloletnie doświadczenie nabyte na kortach jak i w trakcie działalności akademickiej przełożą się na jeszcze większą efektywność procesu szkolenia realizowanego pod okiem obecnych trenerów.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą, aby od dnia 27 stycznia wszelkie uwagi  w zakresie bieżącego funkcjonowania sekcji kierować do nowego koordynatora tj.:

Wojciech Olsza
Telefon:  601 197 480
E-mail: wojciech.olsza@gkskatowice.eu

 

W związku z zaistniałymi zmianami serdecznie zapraszamy chętnych rodziców na spotkanie z koordynatorem, które odbędzie  się 31 stycznia na obiekcie tenisowym przy ul. Szopienickiej 70 o godz. 18.00.

 

Jednocześnie Zarząd Fundacji Sportowe Katowice pragnie serdecznie podziękować Damianowi Czujce za dotychczasową pracę wykonaną na rzecz Akademii, która będzie kontynuowana w przyszłości już na innych płaszczyznach.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)