[ ŁADOWANIE STRONY ]
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA SZKOLENIE
W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ SPOWODOWANĄ EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA PONIŻEJ PUBLIKUJEMY OŚWIADCZENIE ZARZĄDU.

              „Szanowni Państwo - Rodzice Zawodniczek i Zawodników Wielosekcyjnej Akademii "Młoda GieKSa",

         Zarząd Fundacji Sportowe Katowice informuje, że w związku z decyzjami Rządu RP dotyczącymi zawieszenia organizacji zajęć i rozgrywek sportowych zmianie ulegają wysokości opłat za szkolenie prowadzone przez Fundację, które w  kwietniu br. będzie wynosić 50% dotychczasowej kwoty. Zmiana ta dotyczy wszystkich grup sekcji hokeja, piłki nożnej, siatkówki i tenisa. Powyższa decyzja została podjęta na podstawie uchwały nr 1/3/2020 z dnia 30 marca 2020r.

           Jednocześnie Zarząd informuje, że opłaty za marzec zostają utrzymane na dotychczasowym poziomie, natomiast decyzje dotyczące opłat w maju br. zostaną podjęte w stosownym czasie, na podstawie informacji dotyczących bieżącej sytuacji związanej z epidemią i ewentualną możliwością wznowienia zorganizowanych zajęć treningowych.

            Jeżeli ktoś z Państwa uzna zasadność uiszczenie całej opłaty to oczywiście jest taka możliwość. Przypominamy także, że aktualny stan swoich wpłat za szkolenie mogą Państwo sprawdzić w systemie ProTrainUp.

           Licząc na Państwa wyrozumiałość, zapewniamy, że nasi Trenerzy w okresie absencji zawodniczek i zawodników będą opracowywać i publikować stosownymi kanałami informacyjnymi plany zajęć indywidualnych  dostosowane do możliwości dzieci i młodzieży oraz obowiązujących wszystkich procedur i obostrzeń.

         Informujemy również, że Zarząd czyni starania w celu rozbudowania technicznych możliwości prowadzenia zdalnego treningu we wszystkich grupach poszczególnych sekcji.

           Jednocześnie ponownie apelujemy do Państwa i do naszych Drogich Młodych Sportowców - uważajcie na siebie, dbajcie o higienę osobistą, realizujcie wszystkie wprowadzone procedury i zasady, pracujcie nad rozwojem fizycznym i intelektualnym, wytrwale realizujcie szkolną edukację zdalną, a przede wszystkich bądźcie we wszystkim cierpliwi i dobrzy dla siebie nawzajem.     

            Zapewniamy Was, że razem z Waszymi Trenerami nie możemy się doczekać momentu, kiedy ponownie razem z Wami spotkamy się na boiskach, kortach, lodowiskach i parkietach.

Zarząd Fundacji Sportowe Katowice

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI