[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (4-11.09.2020)

Liga Okręgowa
GKS KATOWICE - MK GÓRNIK KATOWICE
6.09.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

Liga Okręgowa
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE
9.09.2020 r. godz. 16:30 Ruda Śląska, ul. Tunkla 12

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MKS ZABORZE - GKS KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 10:00 Zabrze, ul. Wyciska 5

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI
9.09.2020 r. Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
TS CZARNI-GÓRAL-ŻYWIEC - GKS KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 10:00 Żywiec, Matejki 5

Liga Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - LS ROW 1964 RYBNIK
5.09.2020 r. godz. 10:30 Kolejarz

Liga Juniorów Młodszych B2
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
9.09.2020 r. godz. 18:00 Chorzów, ul. Katowicka 10

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2
LKS UNIA KOSZTOWY - GKS KATOWICE
6.09.2020 r. godz. 9:30 ul. Paderewskiego 4

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 10:00 Wodzisław Śląski, ul. B. Chrobrego 125

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
BTS REKORD - GKS KATOWICE
10.09.2020 r. godz. 15:30 ul. Startowa 13

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
POLONIA BYTOM - GKS KATOWICE
6.09.2020 r. godz. 12:00 Bytom, ul. Olimpijska 2

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
BTS REKORD - GKS KATOWICE
4.09.2020 r. godz. 18:30

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 16:00

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
6.09.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
5.09.2020 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
10.09.2020 r. godz. 16:30

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 9:00 Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
AKADEMIA 2012 JAWORZNO - GKS KATOWICE
9.09.2020 r. godz. 16:00 Jaworzno, ul. Krakowska 8

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
5.09.2020 r. godz. 15:00 Hetman

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS KATOWICE
9.09.2020 r. godz. 16:30

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
MKS MYSŁOWICE - GKS KATOWICE
5.09.2020 r. godz. 11:00

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
4.09.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
11.09.2020 r. godz. 16:30

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA
8.09.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
11.09.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
UKS SZOPIENICE - GKS KATOWICE
8.09.2020 r. godz. 17:00

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
8.09.2020 r. godz. 16:30 Hetman

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - GKS KATOWICE
11.09.2020 r. godz. 16:30

IV Liga Katowicka Orlikow Młodszych grupa 1 E2
SPARTA KATOWICE - GKS KATOWICE
7.09.2020 r. godz. 16:30 Rapid

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
7.09.2020 r. godz. 16:30

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
GKS KATOWICE - RED BOX KATOWICE
7.09.2020 r. godz. 16:30 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)