[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (12-18.09.2020)

Klasa Okręgowa
ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS KATOWICE
12.09.2020 r. godz. 16:00

Klasa Okręgowa
LGKS 38 PODLESIANKA - GKS KATOWICE
16.09.2020 r. godz. 16:00

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
13.09.2020 r. godz. 12:00 Chorzów, ul. Harcerska 1

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA
13.09.2020 r. godz. 17:00 Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
12.09.2020 r. godz. 15:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS 1962 JASTRZĘBIE - GKS KATOWICE
16.09.2020 r. godz. 16:30 Jastrzębie, ul. Kościelna 1A

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE
13.09.2020 r. godz. 15:15 Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
12.09.2020 r. godz. 13:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - BBTS PODBESKIDZIE
16.09.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
12.09.2020 r. godz. 11:00 Kolejarz

Śląska Liga Trampkarek U15 C1
GKS KATOWICE (DZ) - TS ROW RYBNIK
13.09.2020 r. godz. 14:00 Szopienice

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA
12.09.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - GKS TYCHY
13.09.2020 r. godz. 13:30 Hetman

VI Liga Katowicka Trampkarzy Młodszych C2
KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
12.09.2020 r. godz. 13:00

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE
12.09.2020 r. godz. 10:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
13.09.2020 r. godz. 14:00 Chorzów, ul. Harcerska 1

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
UKKS KATOWICE - GKS KATOWICE
13.09.2020 r. godz. 18:00 Rapid

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE
17.09.2020 r. godz. 15:00 Ruda Śląska, ul. Bytomska 15

Śląska Liga Młodziczek U13 D1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE (DZ)
13.09.2020 r. godz. 10:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - SPARTA KATOWICE
12.09.2020 r. godz. 9:00 Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
16.09.2020 r. godz. 16:00 Sosnowiec, ul. Mireckiego 31

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
13.09.2020 r. godz. 9:00 Hetman

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
LKS UNIA KOSZTOWY - GKS KATOWICE
12.09.2020 r. godz. 13:00 Mysłowice, ul. Paderewskiego 4

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
15.09.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz (małe boisko)

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
SPARTA KATOWICE - GKS KATOWICE
15.09.2020 r. godz. 16:30 Rapid

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
APN KATOWICE - GKS KATOWICE
18.09.2020 r. godz. 17:00 ul. Asnyka 32

Śląska Liga Orliczek U11 E1
GKS KATOWICE (DZ) - UKKS KATOWICE
GKS KATOWICE (DZ) - UKKS ISTEBNA
12.09.2020 r. godz. 10:00 Kolejarz (małe boisko)

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
14.09.2020 r. godz. 16:30 Kolejarz (małe boisko)

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS KATOWICE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW
14.09.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
SPARTA KATOWICE - GKS KATOWICE
14.09.2020 r. godz. 16:30 Rapid

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)