[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (3-7.10.2020)

Klasa Okręgowa
GKS KATOWICE - GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
04.10.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
03.10.2020 r. godz. 11:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
UKS RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE
07.10.2020 r. godz. 15:30 Chorzów, ul. Józefa Lompy 10A

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE
03.10.2020 r. godz. 10:00 Mysłowice, ul. Gwarków 13

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - GKS 1962 JASTRZĘBIE
04.10.2020 r. godz. 11:00 Kolejarz

Śląska Liga Juniorek U-17 B1
GKS KATOWICE (DZ) - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
07.10.2020 r. godz. 16:00 Hetman

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
GKS 1962 JASTRZĘBIE - GKS KATOWICE
03.10.2020 r. godz. 11:00 Jastrzębie-Zdrój, ul. Kościelna 1A

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
04.10.2020 r. godz. 15:00 Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS TYCHY - GKS KATOWICE
03.10.2020 r. godz. 17:00 Tychy, ul. Edukacji 7

Śląska Liga Trampkarek U-15 C1
GKS KATOWICE (DZ) - KS SKRA CZĘSTOCHOWA
04.10.2020 r. godz. 13:30 Szopienice

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE
03.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
07.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - LKS ZIELONI ŻARKI
04.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

VI Liga Katowicka Trampkarzy Młodszych C2
BKS SPARTA KATOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
03.10.2020 r. godz. 16:00 Rapid

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
AKADEMIA SPORTU LUBLINIEC - GKS KATOWICE
03.10.2020 r. godz. 10:00

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
03.10.2020 r. godz. 11:00 Hetman

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
GKS KATOWICE (DZ) - KKS CZARNI SOSNOWIEC
04.10.2020 r. godz. 15:30 Szopienice

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
03.10.2020 r. godz. 9:00 Hetman

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
03.10.2020 r. godz. 15:00 Hetman

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - RED BOX KATOWICE
04.10.2020 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
06.10.2020 r. godz. 15:30 Chorzów, ul. Katowicka 10

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - APN KATOWICE
06.10.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
06.10.2020 r. godz. 15:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS KATOWICE
05.10.2020 r. godz. 16:00

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
AKS MIKOŁÓW - GKS KATOWICE
05.10.2020 r. godz. 17:00 Mikołów, ul. Zawilców 8

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
APN KATOWICE - GKS KATOWICE
05.10.2020 r. godz. 15:30 ul. Asnyka 32

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (23-30.10.2020)
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
RUSZA PROGRAM PLAYMAKERS. UEFA I DISNEY POMOGĄ DZIEWCZYNKOM W POLSCE POKOCHAĆ PIŁKĘ