[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (10-14.10.2020)

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
KS ROW 1964 RYBNIK - GKS KATOWICE
11.10.2020 r. godz. 10:00 Rybnik, ul. Podleśna 26

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS KATOWICE
11.10.2020 r. godz. 10:00 Bielsko-Biała, ul. Startowa 13

Śląska Liga Juniorek U-17 B1
GKS KATOWICE - UKKS ISTEBNA
14.10.2020 r. godz. 13:30 Hetman

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
11.10.2020 r. godz. 12:30 Kolejarz

III Liga Juniorów Młodszych B2
KS GÓRNIK SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
10.10.2020 r. godz. 11:00 Sosnowiec, ul. Mieroszewskich 81

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
10.10.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
10.10.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

Śląska Liga Trampkarek U-15 C1
GKS KATOWICE - KKS ZABRZE
14.10.2020 r. godz. 15:30 Szopienice

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - BBTS PODBESKIDZIE
11.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
ŻYWIECKA APN - GKS KATOWICE
14.10.2020 r. godz. 11:30 Żywiec, ul. Matejki 5

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
11.10.2020 r. godz. 10:45 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS KATOWICE
10.10.2020 r. godz. 14:30 Boya Żeleńskiego

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - GKS KATOWICE
11.10.2020 r. godz. 13:00 Dąbrowa Górnicza, ul. Konopnickiej 39

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - SMS RUDA ŚLĄSKA
11.10.2020 r. godz. 13:00 Hetman

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
11.10.2020 r. godz. 14:30 Świętochłowice, ul. Bytomska 40

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS KATOWICE
10.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE
10.10.2020 r. godz. 15:00 Mysłowice, ul. Gwarków 13

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - MKS MYSŁOWICE
10.10.2020 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
AKS MIKOŁÓW - GKS KATOWICE
13.10.2020 r. godz. 15:30

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
13.10.2020 r. godz. 16:00 Hetman

Śląska Liga Orliczek U-11 E1
SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS KATOWICE (DZ)
GKS KATOWICE (DZ) - KKP MIKOŁÓW
10.10.2020 r. godz. 10:00 Wodzisław Śląski, ul. Słowiańska 15

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
GKS KATOWICE - KS ACADEMIA ESPANOLA
12.10.2020 r. godz. 15:30 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS KATOWICE - RUCH CHORZÓW S.A.
12.10.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (23-30.10.2020)
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
RUSZA PROGRAM PLAYMAKERS. UEFA I DISNEY POMOGĄ DZIEWCZYNKOM W POLSCE POKOCHAĆ PIŁKĘ