[ ŁADOWANIE STRONY ]
DRUGA EDYCJA PLAYMAKERS. UEFA I DISNEY POMOGĄ DZIEWCZYNKOM W POLSCE POKOCHAĆ PIŁKĘ

Akademia Piłkarska "Młoda GieKSa" została wybrana przez Polski Związek Piłki Nożnej jako podmiot, w którym zostaje wdrożony program Playmakers.

UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu piłkarskiego, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić więcej młodych dziewcząt do regularnego treningu i rozbudzić w nich zamiłowanie do piłki nożnej na całe życie.

Program Playmakers stosuje innowacyjne podejście do opowiadania historii z udziałem ukochanych postaci Disneya, aby pomóc większej liczbie dziewcząt spojrzeć na regularne ćwiczenia fizyczne i piłkę nożną jak na świetną zabawę.

Zajęcia w ramach programu Playmakers są bezpłatne. Pierwsze treningi odbywały się w piątki od 16:30-17:30. Każde kolejne zajęcia, zaczną się w ten sam dzień tygodnia, o godz. 16:00 w obiekcie Kopalnia Futbolu w Katowicach (ul. Milowicka 1F).

Zapraszamy dziewczynki w wieku od 5 do 8 lat!

W razie pytań, odpowiedzi udzieli koordynator programu Playmakers w mieście Katowice Pan Tomasz Rogalski: tel. 725 250 893

Aby wziąć udział w programie Playmakers należy uprzednio zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: playmakerskatowice@gmail.com

Następnie w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz, który należy wypełnić i dostarczyć na pierwsze zajęcia.

Zapraszamy również na oficjalną stronę UEFA: https://www.uefa.com/playmakers/pl/

 

Do zobaczenia! 

#uefaplaymakers

#pilkadlawszystkich

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODZIĘKOWANIA DLA TRENERA ŁUKASZA BAGSIKA
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (19.06.21-22.06.21)
KOLEJNE POWOŁANIA DLA ZAWODNIKÓW GIEKSY
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (19.06.21-27.06.21)
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO DRUŻYNY Z ROCZNIKÓW 2007/2008