[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (23-30.10.2020)

Informujemy, że w związku z obowiązującymi przepisami, mecze rozgrywane są bez udziału publiczności. Rodziców prosimy o przestrzeganie obostrzeń oraz wytycznych MOSiR Katowice.

 

 

Liga Okręgowa
GKS KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
25.10.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS TYCHY - GKS KATOWICE
25.10.2020 r. godz. 14:00 Tychy, ul. gen. Andersa 22

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK
25.10.2020 r. godz. 12:30 Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
KOLEJARZ 24 KATOWICE - GKS KATOWICE
29.10.2020 r. godz. 18:30 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - TS CZARNI GÓRAL ŻYWIEC
24.10.2020 r. godz. 12:45 Kolejarz

Śląska Liga Juniorów Młodzików B2
GKS KATOWICE - SKRA CZĘSTOCHOWA
25.10.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2
KS GÓRNIK JAWORZNO - GKS KATOWICE
25.10.2020 r. godz. 12:00 Jaworzno, ul. Moniuszki 95

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI
24.10.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - POLONIA BYTOM
23.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - REKORD BIELSKO-BIAŁA
24.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
24.10.2020 r. godz. 10:45 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS TYCHY - GKS KATOWICE
30.10.2020 r. godz. 10:30 Tychy, ul. gen. Andersa 22

VI Liga Katowicka Trampkarzy Młodszych C2
UKS RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE (DZ)
24.10.2020 r. godz. 9:00 Chorzów, ul. Wolności 139

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
29.10.2020 r. godz. 17:30 Imielin, ul. Hallera 37A

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE
25.10.2020 r. godz. 13:00

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
UKKS KATOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
24.10.2020 r. godz. 18:30 Rapid

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
BKS SPARTA KATOWICE - GKS KATOWICE
24.10.2020 r. godz. 13:00 Rapid

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE
24.10.2020 r. godz. 13:00 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GKS KATOWICE
24.10.2020 r. godz. 13:00 Chorzów, ul. Pokoju 6

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
27.10.2020 r. godz. 15:30 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE
27.10.2020 r. godz. 15:00 Chorzów, ul. Wolności 139

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
27.10.2020 r. godz. 15:00 Hetman

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS KATOWICE
25.10.2020 r. godz. 13:00 Siemianowice, Pszczelnik

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
GKS KATOWICE - APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
26.10.2020 r. godz. 15:00 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
AWANS DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-15
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21-28.11.2020)
WYWIAD Z MARKIEM OGLĘDZIŃSKIM
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (13-18.11.2020)
CONTRAKT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''