[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (30.10 - 6.11.2020)

Liga Okręgowa
GKS KATOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA
31.10.2020 r. godz. 17:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS KATOWICE
4.11.2020 r. godz. 13:30 Bielsko-Biała, ul. Startowa 13

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
31.10.2020 r. godz. 14:00 Chorzów, ul. Katowicka 10

Śląska Liga Juniorek U-17 B1
UKKS ISTEBNA - GKS KATOWICE (DZ)
4.11.2020 r. godz. 14:00 Istebna, Boisko "na Zaolziu"

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
KS ROW 1964 RYBNIK - GKS KATOWICE
31.10.2020 r. godz. 9:00 Rybnik, ul. Gliwicka 72

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
6.11.2020 r. godz. 11:00 Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
31.10.2020 r. godz. 9:00 Sosnowiec, ul. Kresowa 1

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
31.10.2020 r. godz. 10:00 Imielin, ul. Hallera 37A

Śląska Liga Trampkarek U-15 C1
GKS KATOWICE (DZ) - KKS CZARNI SOSNOWIEC
31.10.2020 r. godz. 13:30 Szopienice

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE
31.10.2020 r. godz. 10:00 Częstochowa, ul. Loretańska

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS TYCHY - GKS KATOWICE
30.10.2020 r. godz. 10:30 Tychy, ul. gen. Andersa 22

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - JSS SILESIA JUVE PIEKARY ŚLĄSKIE
31.10.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC
3.11.2020 r. godz. 17:30 Boya Żeleńskiego

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
GKS KATOWICE (DZ) - KKP MIKOŁÓW
31.10.2020 r. godz. 15:30 Szopienice

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
6.11.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE - GKS KATOWICE
3.11.2020 r. godz. 14:30

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE
3.11.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE
3.11.2020 r. godz. 14:30

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
GKS KATOWICE - ORLIK RUDA ŚLĄSKA
2.11.2020 r. godz. 14:30 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
AWANS DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-15
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21-28.11.2020)
WYWIAD Z MARKIEM OGLĘDZIŃSKIM
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (13-18.11.2020)
CONTRAKT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''