[ ŁADOWANIE STRONY ]
AWANS DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-15
DRUŻYNA TRAMPKARZY STARSZYCH Z ROCZNIKA 2006 WYWALCZYŁA AWANS DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U15!

Drużyna z rocznika 2006 zwyciężyła w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy C1. Na 14 kolejek, wygraliśmy 13 spotkań, remisując tylko raz i nie odnosząc żadnej porażki. Imponujący jest również bilans bramkowy osiągnięty przez podpiecznych Łukasza Bagsika i Mariusza Muszalika, który wygląda następująco: 43 strzelone bramki i stracone tylko 3.

Zwycięstwem w lidze, nasza drużyny zapewniła sobie awans do barażu o Centalną Ligę Juniorów U15, gdzie przyszło nam się mierzyć z zespołem Olympic Junior.

Pierwszy mecz barażowy został rozegrany we Wrocławiu, 18 listopada o godzinie 14:00. Spotkanie to nie rozpoczęło się najlepiej dla naszej drużyny, ponieważ już w trzeciej minucie padła bramka dla Olympic Junior. Nie sprawiła ona jednak, że nasza drużyna się załamała, a było wręcz odwrotnie. Na odpowiedź w postaci dwóch goli nie musieliśmy długo czekać. W 13.minucie Mateusz Gierałtowski wykorzystał błąd rywali i doprowadził do remisu, a siedem minut później prowadzenie naszej drużynie dał Łukasz Trepka.

Mecz rewanżowy, odbył się w niedzielę, 22 listopada, o godzinie 12:00 na obiekcie Kolejarz w Katowicach. Tym razem, zawodnicy GieKSy, zachowali pełną koncentrację przez całe spotkanie nie tracąc żadnego gola, a samemu zdobywając dwa trafienia. Autorami goli byli Mateusz Adamczyk oraz Mateusz Gierałtowski

Na wiosnę, nasz zespół będzie rywalizować z najlepszymi drużynami w Polsce. W Centralnej Lidze Juniorów trafiamy do grupy C, gdzie przyjdzie mierzyć się nam z zespołami z województwa: Dolnośląskiego, Opolskiego oraz Lubuskiego, a wśród nich są między innymi takie drużyny jak: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin.