[ ŁADOWANIE STRONY ]
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSTAWIŁ LISTY POWOŁANYCH ZAWODNICZEK NA NAJBLIŻSZE MECZE SPARINGOWE DRUŻYN U-15 ORAZ U-13. ŁĄCZNIE, AŻ 16 PIŁKAREK NA CO DZIEŃ WYSTĘPUJE W GKS-IE KATOWICE.

Hanna Wieczorek, Michalina Thamm, Zuzanna Witek, Julia Gutowska, Iga Witkowska, Alicja Bednarek, Natalia Kawulka, Anna Krakowiak i Zuzanna Przetak zostały powołane na nadchodzące zgrupowanie Reprezentacji Śląska U-15 w piłce nożnej. Zawodniczki rozegrają mecz sparingowy w środę 24 marca, o godzinie 13:30. Zbiórka młodych piłkarek zaplanowana jest na godzinę 12:30 przy Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Powołania otrzymały również zawodniczki występujące w drużynach U-13. W 18-osobowym składzie Kadry Śląska pojawiło się siedem piłkarek grających w GieKSie. Wiktoria Stalmach, Paulina Kociuba, Alicja Wojas, Karolina Macioł, Michalina Kopcik, Urszula Kopacz oraz Nikola Kaczmarek będą mogły wystąpić w meczu sparingowym, który odbędzie się również 24 marca, o godzinie 12:00. Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zbiórka zawodniczek będzie miała miejsce przy Stadionie Śląskim w Chorzowie o godzinie 11:00.

Oba mecze odbędą się bez udziału publiczności, zgodnie z panującymi obostrzeniami. Wszystkim powołanym piłkarkom gratulujemy i życzymy zwycięstw oraz wielu bramek w nadchodzących spotkaniach.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW 2024
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU CHŁOPCÓW
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (25.05-28.05.2024)
GIEKSTRAKLASA. FETA POD SPODKIEM
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.05-29.05.2024)