[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODSUMOWANIE ROZGRYWEK MINI HOKEJA 2020/21
MŁODZI HOKEIŚCI Z NASZEJ AKADEMII Z PEWNOŚCIĄ MOGĄ ZALICZYĆ SEZON 2020/2021 DO UDANYCH. ZAWODNICY RYWALIZOWALI ŁĄCZNIE W SIEDMIU TURNIEJACH I TRYUMFOWALI W CZTERECH. MŁODA GIEKSA AWANSOWAŁA DO WYŻSZEJ GRUPY ROZGRYWKOWEJ.

Hokejowa Akademia Młoda GieKSa z sukcesami występowała w rozgrywkach Mini Hokeja 2020/21 (kategoria wiekowa - 2012 i młodsi) organizowanych przez Śląski Związek Hokeja na Lodzie. W tej kategorii wiekowej występowały następujące drużyny:

 1. UKS Zagłębie Sosnowiec,
 2. KS Katowice Naprzód Janów,
 3. KH Polonia Bytom,
 4. MOSM Tychy,
 5. JKH GKS Jastrzębie,
 6. MUKS Orlik Opole,
 7. KS Luce Cieszyn.

Rozgrywki w trybie turniejowym odbywały się na lodowiskach:

 1. Satelita w Katowicach,
 2. TOROPOL w Opolu,
 3. JANTOR w Katowicach,
 4. Stadion Zimowy w Sosnowcu,
 5. JASTOR w Jastrzębiu Zdroju,
 6. Stadion Zimowy w Tychach,
 7. Hala widowiskowo-sportowa w Cieszynie.

Młoda GieKSa rozpoczęła sezon w grupie B i rywalizowała z zespołami: KH Polonia Bytom, MUKS Orlik Opole i KS Luce Cieszyn. W ramach rozgrywek Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie odbyły się cztery turnieje, podczas których młodzi hokeiści zaprezentowali efektowną grę i potwierdzili dobrą dyspozycję.

TURNIEJ I (14.11.2020) – Młoda GieKSa zajęła 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze w turnieju.

TURNIEJ II (19.12.2020) – Młoda GieKSa zajęła 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze w turnieju.

TURNIEJ III (10.01.2021) – Młoda GieKSa zajęła 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze w turnieju.

TURNIEJ IV (13.02.2021) – Młoda GieKSa zajęła 3 miejsce. Hokeiści wygrali jeden mecz, natomiast dwa spotkania zakończyły się porażką.

Skuteczna gra naszych zawodników w pierwszej rundzie sezonu, przełożyła się na awans Akademii z drugiej do pierwszej grupy rozgrywkowej. W grupie A Młoda GieKSa rozgrywała mecze z drużynami: UKS Zagłębie Sosnowiec, KS Katowice Naprzód Janów oraz KH Polonia Bytom. 

TURNIEJ I (27.02.2021) – Młoda GieKSa zajęła 2 miejsce. Akademia wygrała w dwóch spotkaniach i poniosła jedną porażkę.

TURNIEJ II (07.03.2021) – Młoda GieKSa zajęła 3 miejsce. Nasi zawodnicy wygrali jeden mecz, a dwa zakończyły się przegraną.

TURNIEJ III (21.03.2021) – Młoda GieKSa zajęła 1 miejsce. Hokeiści tryumfowali w dwóch meczach i tylko raz musieli uznać wyższość rywali.

TURNIEJ IV został odwołany.

Niestety, rozgrywki Mini Hokeja SZHL, zostały przedwcześnie zakończone z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Miniony sezon dla wielu zawodników z pewnością był wymagający, ale doświadczenie zebrane podczas rozegranych spotkań zaprocentuje w przyszłości. Zarówno zawodnikom, jak i trenerom należą się gratulacje, przede wszystkim za awans do wyższej grupy rozgrywkowej oraz wzorową postawę w trakcie całego sezonu. Bardzo dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWSTAJE ŻEŃSKI ZESPÓŁ GKS II KATOWICE
ZAKOŃCZENIE SEZONU HOKEJOWEGO
ZWYCIĘSTWO MŁODZICZEK W OSTATNIEJ KOLEJCE
RELACJA Z GALI MŁODE BUKI 2022
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U15