Centralna Liga Juniorów (U-15)
ŚLĄSK WROCŁAW – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 12:00, ul. Sztabowa 101, Wrocław
Centralna Liga Juniorek (U-15)
GKS KATOWICE – KKS CZARNI SOSNOWIEC
16.05.2021 r. godz. 20:00, Kolejarz
Klasa Okręgowa
GKS II KATOWICE – KS UNIA ZĄBKOWICE
19.05.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz
I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
KS ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE
16.05.2021 r. godz. 13:30, Kolejarz
II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MKS CONCORDIA KNURÓW – GKS KATOWICE
16.05.2021 r. godz. 12:30, Aleja Lipowa 12, Knurów
I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
TS PODBESKIDZIE – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 9:30, ul. Młyńska 52, Bielsko-Biała
I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
PIAST GLIWICE – GKS KATOWICE
19.05.2021 r. godz. 18:00, ul. Sokoła 6, Gliwice
Śląska Liga Juniorów B2
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 15:00, Raków
Śląska Liga Juniorów B2
GKS KATOWICE – SKS GWAREK ZABRZE
19.05.2021 r. godz. 13:00, Hetman
II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE – PIAST GLIWICE
15.05.2021 r. godz. 9:30, Kolejarz
II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
PIAST GLIWICE – GKS KATOWICE
19.05.2021 r. godz. 10:30, ul. Lipowa 12, Knurów
I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 13:30, ul. Jaskółcza 40, Zabrze
I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE
18.05.2021 r. godz. 14:00, ul. Startowa 13, Bielsko-Biała
II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE
16.05.2021 r. godz. 10:00, ul. Żniwiarzy 16, Zabrze
II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE – GÓRNIK ZABRZE
20.05.2021 r. godz. 12:00, Kolejarz
V Kategoria Trampkarzy Młodszych C2
UKS SPRINT KATOWICE – GKS KATOWICE (DZ)
15.05.2021 r. godz. 9:00, ul. 11 listopada 16
II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 9:00, ul. Jaskółcza 40, Zabrze
II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE – GÓRNIK ZABRZE
19.05.2021 r. godz. 16:30, Kolejarz
IV Kategoria Młodzików Starszych D1
MKS MYSŁOWICE – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 9:00, ul. Sportowa 2, Mysłowice
VI Kategoria Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE – UKS RUCH CHORZÓW
16.05.2021 r. godz. 10:00, Hetman
VI Kategoria Młodziczek Starszych D1
LKS POGOŃ IMIELIN – GKS KATOWICE
17.05.2021 r. godz. 19:30, ul. Hallera 37A, Imielin
II Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE – AP TEAM GLIWICE
15.05.2021 r. godz. 11:00, Kolejarz
IV Kategoria Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE – KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
15.05.2021 r. godz. 9:30, Hetman
VI Kategoria Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE – KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
16.05.2021 r. godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C, Katowice
Śląska Liga Orliczek E1
AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE – GKS KATOWICE (DZ)
16.05.2021 r. godz. 10:40, ul. Parkowa, Wodzisław Śląski
Śląska Liga Orliczek E1
SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI – GKS KATOWICE (DZ)
16.05.2021 r. godz. 11:20, ul. Parkowa, Wodzisław Śląski
III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1
KS ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE
18.05.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz
IV Kategoria Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE – TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
18.05.2021 r. godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C, Katowice
VII Kategoria Orlików Starszych E1
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE – GKS KATOWICE
18.05.2021 r. godz. 17:00, ul. Powstańców 23, Mysłowice
IV Kategoria Orlików Młodszych Grupa 2 - E2
MKS MYSŁOWICE – GKS KATOWICE
15.05.2021 r. godz. 11:00, ul. Sportowa 2, Mysłowice
IV Kategoria Orlików Młodszych Grupa 1 - E2
GKS KATOWICE – MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
17.05.2021 r. godz. 16:30, Hetman
IV Kategoria Orlików Młodszych Grupa 4 - E2
GKS KATOWICE – UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
17.05.2021 r. godz. 16:00, Kolejarz