[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODZIĘKOWANIA DLA TRENERA ŁUKASZA BAGSIKA
Z KOŃCEM SEZONU 2020/2021 TRENER M.IN. DRUŻYNY WYSTĘPUJĄCEJ W CENTRALNEJ LIDZE JUNIORÓW – ŁUKASZ BAGSIK – KOŃCZY PRACĘ W WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII MŁODA GIEKSA.

Łukasz Bagsik trenował młodych piłkarzy w naszej Akademii przez cztery lata. Piastował stanowisko pierwszego trenera w drużynach GKS-u Katowice z roczników 2006 (w latach 2017-2021) oraz 2010 (w latach 2019-2021). Podczas pracy z zawodnikami Młodej GieKSy Łukasz Bagsik znacząco przyczynił się do pierwszego w historii awansu męskiej drużyny GKS-u Katowice do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Pod wodzą trenera Bagsika Trójkolorowi w sezonie 2020/2021 zajęli 6. miejsce w Centralnej Lidze Juniorów, utrzymując się tym samym na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce w tej kategorii wiekowej. Bardzo dziękujemy za wkład, poświęcenie i zaangażowanie w rozwój młodych zawodników z naszej Akademii oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze. Trener Łukasz Bagsik również przesłał podziękowania dla całej rodziny GKS-u Katowice:

Kończę ponad czteroletni etap w GKS-ie z cudownymi wspomnieniami. Jestem dumny i szczęśliwy, że mogłem reprezentować ten klub, było to dla mnie wielkie wyróżnienie i nobilitacja. Poznałem wielu wartościowych ludzi, teraz los podsunął mi pod nos nowe możliwości, a ja owym nosem poczułem nowe wyzwania, rozwój i kolejne wartościowe przygody. Było mi tutaj z Wami dobrze! Dziękuję!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE SEZONU W LIGACH F1 ORAZ F2
MISTRZOSTWO POLSKI U-15. PODSUMOWANIE SEZONU PIŁKAREK
MAREK SZYMIŃSKI: AKCENTOWALIŚMY WARTOŚCI JAK WSPÓŁPRACA, WSPARCIE
PODSUMOWANIE SEZONU W LIGACH E1 ORAZ E2
KAMIL PACHE: DRUŻYNA ZROBIŁA SKOK JAKOŚCIOWY