[ ŁADOWANIE STRONY ]
TRZECIA EDYCJA PLAYMAKERS JUŻ WKRÓTCE
AKADEMIA PIŁKARSKA MŁODA GIEKSA ZOSTAŁA WYBRANA PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ JAKO PODMIOT, W KTÓRYM ZOSTAJE WDROŻONY PROGRAM PLAYMAKERS.

W ubiegłym roku UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu piłkarskiego, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić więcej młodych dziewcząt do regularnych treningów i rozbudzić w nich zamiłowanie do piłki nożnej na całe życie. Program Playmakers stosuje innowacyjne podejście do opowiadania historii z udziałem ukochanych postaci Disneya, aby pomóc większej liczbie dziewcząt spojrzeć na regularne ćwiczenia fizyczne i piłkę nożną jak na świetną zabawę. 11 czerwca 2021 roku w Katowicach zakończyła się już druga edycja programu Playmakers.

Już niedługo wracamy z kolejnymi zajęciami! Nasze prowadzące w weekend (11.09.21-12.09.21) odbyły szkolenie w Warszawie i już możemy ogłosić... tematem przewodnim w kolejnym sezonie UEFA Playmakers będzie Kraina Lodu 2!

Odkryj MOC i pokonaj strach! Szczegóły dotyczące terminów zajęć podamy już wkrótce! Zapraszamy również na oficjalną stronę UEFA: https://www.uefa.com/playmakers/pl/

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI
POCZĄTEK FINAŁÓW MMP U-17 W FUTSALU