[ ŁADOWANIE STRONY ]
SKUTECZNA GRA W EKSTRALIDZE TALENTÓW
PIŁKARZE GKS-U KATOWICE DO LAT 9 ZAPREZENTOWALI BARDZO DOBRĄ, SKUTECZNĄ GRĘ W TRAKCIE EKSTRALIGI TALENTÓW CO PRZEŁOŻYŁO SIĘ NA WYRÓŻNIENIA ZESPOŁOWE I INDYWIDUALNE.

Podczas minionego weekendu zawodnicy GKS-u Katowice wzięli udział w turnieju Ekstraligi Talentów U-9. Podopieczni Trenera Rafała Gniota zagrali znakomicie - precyzyjnie w ataku i szczelnie w obronie. Nasz zespół otrzymał wyróżnienie od organizatorów za najlepszy bilans bramkowy w całych rozgrywkach (32-21).

GieKSa miała okazję zmierzyć się z siedmioma wymagającymi drużynami: GKS Jastrzębie, Śląsk Wrocław, Pogoń Zduńska Wola, Rozwój Katowice, Be A Star Wilczki, Ślęza Wrocław i Wiki Sanok. Warto również podkreślić, że Tadeusz Jarosz - piłkarz naszego zespołu - otrzymał statuetkę dla MVP turnieju, czyli nagrodę dla najbardziej wartościowego gracza w trakcie rozgrywek.

Gratulacje dla całej drużyny i trenerów! Pragniemy również przypomnieć o treningach naborowych do zespołów GKS-u Katowice z roczników 2013 i 2014. Najbliższe zajęcia odbędą się już w niedziele. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI