[ ŁADOWANIE STRONY ]
I MIEJSCE W PUCHARZE SV MOSIR ZABRZE
DRUŻYNA JUNIORÓW GKS-U KATOWICE BARDZO DOBRZE ROZPOCZĘŁA SEZON 2021/2022. SIATKARZE Z AKADEMII „MŁODA GIEKSA” TRYUMFOWALI W ZABRZAŃSKIM TURNIEJU, WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE SPOTKANIA BEZ STARTY SETA.

W sobotę 18 września 2021 roku nasi zawodnicy wzięli udział w pierwszym w tym sezonie Turnieju Siatkówki Halowej Juniorów o Puchar SV MOSiR Zabrze. Była to świetna okazja do sprawdzenia formy wypracowanej podczas okresu przygotowawczego. W turnieju, oprócz gospodarza, pojawiły się również drużyny z Goleniowa oraz Kołobrzegu. GieKSa wygrała pewnie wszystkie mecze i zapewniła sobie pierwsze miejsce w turnieju. Spotkania były rozgrywane do dwóch wygranych setów.

Wyniki:

GKS Katowice 2:0 UKS Barnim Goleniów

AMPS Kołobrzeg 0:2 GKS Katowice

GKS Katowice 2:0 SV MOSiR Zabrze

Po zakończeniu rozgrywek, krótkiej wypowiedzi udzielił Trener zespołu – Kamil Pache:

"Turniej od początku układał się dla nas bardzo dobrze. W okresie przygotowawczym stawiamy z jednej strony na akcent motoryczny, z drugiej strony staramy się, aby nasza gra była efektywna. Podczas rozgrywek uważam, że zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę, co przyczyniło się do wygrania całego turnieju. Oczywiście początki zawsze są trudne dla zawodników, ale udowodnili, że z tygodnia na tydzień czują się coraz lepiej zarówno siatkarsko, jak i motorycznie. Mam nadzieję, że w dalszym okresie przygotowawczym utrzymamy wysoki poziom co zaprocentuje w sezonie zasadniczym".

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
WYSOKA WYGRANA SIATKARZY
FINAŁ PUCHARU POLSKI: ZAPOWIEDŹ MECZU
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PUCHAR POLSKI: GKS KATOWICE 2-1 SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-15