[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (01.10-08.10.2021)
KIBICÓW, WSPIERAJĄCYCH „MŁODĄ GIEKSĘ” Z PEWNOŚCIĄ ZAINTERESUJĄ PAŹDZIERNIKOWE SPOTKANIA LIGOWE. ROZGRYWKI TRWAJĄ W NAJLEPSZE, A EMOCJI NIE ZABRAKNIE.

Centralna Liga Juniorów (U-15)

GKS KATOWICE – OKS ODRA OPOLE

02.10.2021 r. godz. 15:30, Kolejarz

Klasa Okręgowa

RKS GRODZIEC – GKS II KATOWICE

02.10.2021 r. godz. 11:00, ul. Kijowska 2, Grodziec

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE

03.10.2021 r. godz. 10:30, ul. Jaskółcza 40, Zabrze

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA

02.10.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – KS 1.FC KATOWICE

03.10.2021 r. godz. 15:00, Hetman

IV Liga Okręgowa Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – GKS WAWEL WIREK

05.10.2021 r. godz. 19:30, Kolejarz

Śląska Liga Juniorów B2

GKS KATOWICE – SMS TYCHY

02.10.2021 r. godz. 11:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE – POLONIA BYTOM

01.10.2021 r. godz. 9:00, Rapid

IV Kategoria Trampkarzy Starszych C1

APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – GKS KATOWICE (DZ)

02.10.2021 r. godz. 13:00, Pszczelnik

IV Kategoria Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE (DZ) – UKS RUCH CHORZÓW

06.10.2021 r. godz. 18:15, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

UKS RUCH RADZIONKÓW – GKS KATOWICE

02.10.2021 r. godz. 9:00, ul. Knosały 113, Radzionków

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE (DZ) – LKS POGOŃ IMIELIN

02.10.2021 r. godz. 9:30, Hetman

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – KS ROZWÓJ KATOWICE

02.10.2021 r. godz. 9:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

AKS MIKOŁÓW – GKS KATOWICE

03.10.2021 r. godz. 11:00, ul. Zawilców 8, Mikołów

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1

GKS KATOWICE (DZ) – KS SKRA CZĘSTOCHOWA

03.10.2021 r. godz. 13:00, Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

KS ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE

03.10.2021 r. godz. 15:45, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE – UKKS KATOWICE

04.10.2021 r. godz. 16:30, Hetman

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS KATOWICE

07.10.2021 r. godz. 15:30, ul. Kresowa 1, Sosnowiec

V Kategoria Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE – MKS MYSŁOWICE

04.10.2021 r. godz. 15:30, Kolejarz

VI Kategoria Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE (DZ) – LKS POGOŃ IMIELIN

03.10.2021 r. godz. 16:30, Hetman

Śląska Liga Orliczek U-11 E1

TS ROW RYBNIK – GKS KATOWICE (DZ)

KKS CZARNI SOSNOWIEC – GKS KATOWICE (DZ)

02.10.2021 r. godz. 10:00, 10:45, ul. Hotelowa 12, Rybnik

Liga Orlików Młodszych – Zielona E2

GKS KATOWICE – UKS RUCH CHORZÓW

05.10.2021 r. godz. 16:00, Kolejarz

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 1 E2

GKS KATOWICE – BKS SPARTA KATOWICE

05.10.2021 r. godz. 17:15, Boya Żaleńskiego

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 2 E2

GKS KATOWICE – LGKS 38 PODLESIANKA

05.10.2021 r. godz. 16:30, Hetman

Liga Orlików Młodszych – Niebieska E2

JASTRZĄB BIELSZOWICE – GKS KATOWICE

05.10.2021 r. godz. 16:15, ul. Jasna, Ruda Śląska

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI