[ ŁADOWANIE STRONY ]
DOBRA FORMA PIŁKAREK MŁODEJ GIEKSY
MŁODZICZKI GKS-U KATOWICE SĄ W WYBORNEJ DYSPOZYCJI. WYGRAŁY KOLEJNE SPOTKANIE I PEWNIE PRZODUJĄ W TABELI LIGOWEJ. SWOJE MECZE ROZEGRAŁY RÓWNIEŻ MŁODSZE KOLEŻANKI Z ZESPOŁU ORLICZEK.

Komplet punktów i pozycja lidera

Piłkarki „Młodej GieKSy” rozegrały kolejne świetne spotkanie w ramach Śląskiej Ligi Młodziczek. Tym razem na katowickim „Hetmanie” pokonały Skrę Częstochowa 8:0. Po sześciu kolejkach nasz ekipa ma komplet punktów i samodzielnie lideruje w tabeli. Trzeba przyznać, że rywalki spod Jasnej Góry od pierwszej minuty wysoko postawiły poprzeczkę, co spowodowało, że kibice byli świadkami naprawdę dobrego spotkania. Na całe szczęście nasze dziewczyny potwierdziły, że są w bardzo wysokiej formie. 

„Po raz kolejny jestem zadowolony z gry zespołu. Dziewczyny grają bardzo ofensywnie, konstruują akcje, nie boją się podejmować decyzji. A właśnie o to chodzi” - powiedział trener Sebastian Kawulka.

Szkoleniowiec GieKSy dał pograć nie tylko zawodniczkom z rocznika 2009, ale bardzo często dokonywał zmian, aby piłkarki z roczników 2010 i 2011 również zdobywały cenne doświadczenia. W przyszły weekend nasze zawodniczki czeka spotkanie derbowe - zagramy na wyjeździe z UKKS-em Katowice. Już teraz zapraszamy kibiców na ten mecz. Z pewnością dostarczy wielu emocji sportowych. To będzie futbol na najwyższym poziomie

Skład drużyny:

Celina Bobakowska, Iga Wojcieszak, Emilia Brusik, Amelia Golemiec, Lena Korfanty, Zofia Sokołowicz, Julia Szymczyk, Zuzanna Pańtak, Oliwia Rak, Malwina Thamm, Emilia Sikorska, Lena Wróbel, Hanna Drynda, Sabina Holewa, Lena Mentel.

Bramki:

Szymczyk (3), Rak, Wróbel, Pańtak, Korfanty, Brusik.

Kolejne turnieje Orliczek

Rywalizacja w Śląskiej Lidze Orliczek opiera się na regularnych turniejach, w których występują trzy lub cztery zespoły. W ten weekend zawodniczki GKS-u Katowice do lat 11 miały okazję zmierzyć się z ROW-em Rybnik i Czarnymi Sosnowiec. Warto podkreślić dobrą dyspozycję fizyczną naszych piłkarek, które w każdym tygodniu występują w spotkaniach ligowych.

„Uczymy się, rozwijamy i rozpoczynamy każdy trening z uśmiechem na twarzy” - podkreśla Trenerka Karolina Dec.

Nasze dziewczęta w następnych meczach zagrają z UKKS Katowice oraz KKS Zabrze.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI