[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (09.10-14.10.2021)
PRZED ZAWODNIKAMI I ZAWODNICZKAMI Z AKADEMII „MŁODA GIEKSA” KOLEJNE WYZWANIA. W SOBOTĘ WYJAZDOWE MECZE ROZEGRA ZESPÓŁ GKS-U KATOWICE U-15, WYSTĘPUJĄCY W CLJ ORAZ REZERWY. W NIEDZIELĘ RYWALIZACJĘ PODEJMĄ M.IN. JUNIORZY I TRAMPKARZE.

Centralna Liga Juniorów (U-15)

ŚLĄSK WROCŁAW – GKS KATOWICE

09.10.2021 r. godz. 13:00, ul. Sztabowa 101, Wrocław

Klasa Okręgowa

LKS POGOŃ IMIELIN – GKS II KATOWICE

09.10.2021 r. godz. 15:00, ul. Hallera 37A, Imielin

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

GKS KATOWICE – KS REKORD BIELSKO-BIAŁA

09.10.2021 r. godz. 18:15, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – KS GKS 1962 JASTRZĘBIE

10.10.2021 r. godz. 11:00, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

09.10.2021 r. godz. 17:00, Hetman

Śląska Liga Juniorek B1

KKS CZARNI SOSNOWIEC – GKS KATOWICE (DZ)

10.10.2021 r. godz. 11:00, ul. Mireckiego 31, Sosnowiec

Śląska Liga Juniorów B2

KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – GKS KATOWICE

10.10.2021 r. godz. 10:00, ul. Katowicka 10, Chorzów

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE – LKS ZIELONI ŻARKI

10.10.2021 r. godz. 15:30, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE (DZ) – BKS SPARTA KATOWICE

14.10.2021 r. godz. 19:30, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE – BBTS PODBESKIDZIE

10.10.2021 r. godz. 13:30, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE (DZ) – BKS SPARTA KATOWICE

14.10.2021 r. godz. 19:30, Kolejarz

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1

UKKS KATOWICE – GKS KATOWICE (DZ)

09.10.2021 r. godz. 15:00, Rapid

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – GKS KATOWICE

09.10.2021 r. godz. 15:00, Burszki, Ruda Śląska

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GKS KATOWICE – LKS POGOŃ IMIELIN

13.10.2021 r. godz. 18:15, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE

11.10.2021 r. godz. 15:15, ul. Wolności 139, Chorzów

V Kategoria Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE – SMS RUDA ŚLĄSKA

11.10.2021 r. godz. 16:30, Hetman

VI Kategoria Orlików Starszych E1

TP JASTRZĄB BIELSZOWICE – GKS KATOWICE (DZ)

11.10.2021 r. godz. 16:30, ul. Jasna, Bielszowice

Śląska Liga Orliczek U-11 E1

GKS KATOWICE (DZ) – UKKS KATOWICE

GKS KATOWICE (DZ) – KSB LĘDZINY

09.10.2021 r. godz. 10:00, 11:30, Kolejarz

Liga Orlików Młodszych – Zielona E2

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – GKS KATOWICE

12.10.2021 r. godz. 15:00, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 1 E2

APN KATOWICE – GKS KATOWICE

09.10.2021 r. godz. 10:00, ul. Bielska 1A, Katowice

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 2 E2

LKS ORZEŁ MOKRE – GKS KATOWICE

12.10.2021 r. godz. 17:00, ul. Zamkowa 1A, Mikołów

Liga Orlików Młodszych – Niebieska E2

AP BUMERANG RUDA ŚLĄSKA – GKS KATOWICE

12.10.2021 r. godz. 16:15, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
WYSOKA WYGRANA SIATKARZY
FINAŁ PUCHARU POLSKI: ZAPOWIEDŹ MECZU
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PUCHAR POLSKI: GKS KATOWICE 2-1 SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-15