[ ŁADOWANIE STRONY ]
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-15
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSTAWIŁ LISTĘ POWOŁANYCH ZAWODNICZEK Z ROCZNIKA 2007 I MŁODSZE NA II TURNIEJ ELIMINACYJNY ORGANIZOWANY PRZEZ MAŁOPOLSKI ZPN. ŁĄCZNIE, DWANAŚCIE PIŁKAREK NA CO DZIEŃ WYSTĘPUJE W GKS-IE KATOWICE.

Zuzanna Wiechowska, Zuzanna Witek, Alicja Bednarek, Natalia Kawulka, Anna Krakowiak, Iga Witkowska, Michalina Thamm, Michalina Czakańska, Emilia Witkowicz, Weronika Baumert i Natalia Sikorska zostały powołane na nadchodzące zgrupowanie Reprezentacji Śląska U-15 w piłce nożnej. Sztab szkoleniowy zdecydował się również dowołać do składu obrończynię - Paulinę Kociubę. Zawodniczki GieKSy będą miały szansę wystąpić w II Turnieju Eliminacyjnym, który zostanie zorganizowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej i odbędzie się w dniach 22.10.2021-24.10.2021 w Krakowie. Zawodniczki będą zakwaterowane w Hotelu Jurajskim (ul. Jurajska 2, Modlnica). Zbiórka młodych piłkarek zaplanowana jest na godzinę 14:20 przy ul. Francuskiej 32 w Katowicach (siedziba Śląskiego Związku Piłki Nożnej).

Oba mecze odbędą się zgodnie z panującymi obostrzeniami. Wszystkim powołanym piłkarkom gratulujemy i życzymy zwycięstw oraz wielu bramek w nadchodzących spotkaniach.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
GKS KATOWICE NA 4. MIEJSCU W CLJ U-15
PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W LIGACH B1 ORAZ B2
WYJAZDOWA PORAŻKA SIATKARZY
POWOŁANIA DO KADR ŚLĄSKA U-14 I U-13
PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W I LIDZE A1