[ ŁADOWANIE STRONY ]
KOLEJNE LIGOWE MECZE SIATKARZY
W SIATKARSKIM SEZONIE LIGOWYM 2021/2022 GKS KATOWICE NA SZCZEBLU ROZGRYWKOWYM REPREZENTUJĄ DWA ZESPOŁY JUNIORÓW. W TYM TYGODNIU JEDNA DRUŻYNA WYGRAŁA, A DRUGA PRZEGRAŁA SWÓJ MECZ.

Wyjazdowe zwycięstwo GKS-u Katowice I

Pierwsza drużyna Juniorów GKS-u Katowice rozegrała mecz wyjazdowy w Czechowicach-Dziedzicach. Nasz zespół wygrał to spotkanie, pewnie pokonując rywala MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:15, 25:16, 25:15).

„Mecz z przeciwnikami z Czechowic był dla nas kolejnym sprawdzianem umiejętności. Chcieliśmy się zaprezentować z jak najlepszej strony, aby pokazać siłę naszego zespołu. Podczas spotkania zawodnicy zrealizowali prawie wszystkie założenia nad którymi pracowaliśmy w ostatnim okresie. Coraz lepsza gra na zagrywce oraz w przyjęciu spowodowała, że mogliśmy wprowadzać nowe zagrania, które będą przekładać się na pewniejszą i lepszą grę. Kolejny mecz rozegramy dopiero 9 listopada, zaczynając rundę rewanżową. Mam nadzieję, że pokażemy się w niej jeszcze z lepszej strony” - skomentował Trener Kamil Pache.

Porażka drugiego zespołu

Zawodnicy GKS-u Katowice II mają za sobą kolejny mecz w ramach Śląskiej Ligi Juniorów. Siatkarze z Akademii „Młoda GieKSa” zmierzyli się na własnej hali z Hemarpolem Norwid Częstochowa. Nasi zawodnicy, mimo swojej waleczności i zaangażowania, nie byli w stanie postawić się gościom. Zespół z Częstochowy wygrał spotkanie 3:0. W przyszłym tygodniu kolejna szansa na zdobycie ligowych punktów

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI