[ ŁADOWANIE STRONY ]
WYJAZDOWA PORAŻKA SIATKARZY
ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW TRWA W NAJLEPSZE. W OSTATNIM MECZU ZAWODNICY GKS-U KATOWICE ULEGLI NA WYJEŹDZIE HERMAPOLOWI CZĘSTOCHOWA. KOLEJNA SZANSA NA ZDOBYCIE PUNKTÓW JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU.

We wtorek Juniorzy GKS-u Katowice rozegrali mecz wyjazdowy z Hermapolem Norwid Częstochowa II. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1.

„Jako drużyna chcieliśmy się na pewno zrewanżować za porażkę w meczu na własnej hali. Mogę śmiało powiedzieć, że zawodnicy przez trzy sety walczyli z rywalem jak równy z równym. Niestety błędy, które popełnialiśmy w końcówkach, zadecydowały o przegranych setach. W czwartej partii nie udało się nawiązać sportowej rywalizacji i to przeciwnik wygrał tę odsłonę do 16. wygrywając jednocześnie całe spotkanie 3:1. Mam nadzieję, że zawodnicy wyciągną z tej porażki wnioski i w następnym meczu postarają unikać prostych błędów, które uniemożliwiają grę na wyższym poziomie” - podsumował Trener Kamil Pache.

W przyszłym tygodniu GieKSę czeka mecz wyjazdowy w Będzinie. Będzie to kolejna okazja do zdobycia punktów i utrzymamy się na 3. miejscu w grupie.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
GKS KATOWICE NA 4. MIEJSCU W CLJ U-15
PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W LIGACH B1 ORAZ B2
POWOŁANIA DO KADR ŚLĄSKA U-14 I U-13
PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W I LIDZE A1
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (20.11-21.11.2021)