[ ŁADOWANIE STRONY ]
MŁODA GIEKSA ZE ZŁOTYM CERTYFIKATEM PZPN
AKADEMIA MŁODA GIEKSA ZNALAZŁA SIĘ WŚRÓD SZKÓŁEK PIŁKARSKICH SPEŁNIAJĄCYCH NAJWYŻSZE STANDARDY SZKOLENIOWE W POLSCE.

Decyzją Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich na terenie Polski zostało przyznanych 248 Certyfikatów PZPN. Wyróżnienia zostały podzielone na trzy poziomy. Uczestnicy programu otrzymali certyfikaty złote, srebrne lub brązowe.

W ocenie ekspertów spełniamy wszystkie wymogi organizacyjno-szkoleniowe, formalne i regulaminowe, aby otrzymać certyfikat na najwyższym poziomie. Certyfikacją zostały objęte grupy od Skrzata do Młodzika (U-6 do U-12) w naszej Akademii. Będzie ona obowiązywać do 31 grudnia 2023 roku. Aby otrzymać złoty certyfikat, musiały zostać spełnione określone kryteria, m.in. kwalifikacje trenerów, infrastruktura sportowa czy program szkoleniowy. Wszystkie wymienione wytyczne wymagają dodatkowej pracy Trenerów i Zarządu. Dzięki pełnemu zaangażowaniu wielu osób standardy i jakość szkolenia młodych piłkarzy w naszej Akademii z roku na rok są wyższe. Warto zaznaczyć, że „Młoda GieKSa” jest wyróżniana złotą gwiazdką od 2 lat czyli od samego początku istnienia programu certyfikacji.

W całym kraju złote gwiazdki otrzymało 216 podmiotów. W województwie śląskim przyznano do tej pory 37 certyfikatów. Akademia „Młoda GieKSa” jest jednym z sześciu podmiotów sportowych w regionie, które zostały wyróżnione złotym certyfikatem PZPN.

Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U13
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
KOMUNIKAT FUNDACJI SPORTOWE KATOWICE
KOSZULKI GIEKSY DOSTĘPNE W RED BOX