[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZAKOŃCZENIE TRZECIEJ EDYCJI PLAYMAKERS
17 GRUDNIA 2021 ROKU W AKADEMII MŁODA GIEKSA ZAKOŃCZYŁA SIĘ TRZECIA EDYCJA PROGRAMU UEFA PLAYMAKERS.

W 2020 roku UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić więcej młodych dziewcząt do regularnych treningów i rozbudzić w nich zamiłowanie do sportu na całe życie. Program jest przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat, które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich.

Celem UEFA Playmakers, Polskiego Związku Piłki Nożnej i Disney’a było zaszczepienie pasji do uprawiania sportu poprzez historie związane z „Krainą Lodu 2”. Popularny film został motywem przewodnim trzeciej edycji Playmakers, a scenariusz każdego treningu był związany z wydarzeniami, które zaszły w Arendelle. Podczas zajęć wszystkie uczestniczki mogły bawić się wraz z Elsą, Anną i Olafem, czyli głównymi bohaterami animacji. Zawodniczki, słuchając narracji trenerek przeniosły się do świata księżniczek, w którym czekały na nie wyzwania, pokonywanie własnych słabości, doskonalenie sportowych umiejętności i przede wszystkim świetna zabawa!

Trzecia edycja UEFA Playmakers rozpoczęła się 15 października 2021 roku i liczyła dziesięć wspólnych spotkań. Treningi odbywały się co tydzień, w Kopalni Futbolu w Katowicach. Na bieżąco będziemy informować o kolejnej edycji UEFA Playmakers. Więcej szczegółów wkrótce.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI