[ ŁADOWANIE STRONY ]
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SEKCJI PIŁKI SIATKOWEJ
WRAZ Z POCZĄTKIEM 2022 ROKU W AKADEMII MŁODA GIEKSA ZAKOŃCZYŁO SIĘ SZKOLENIE SIATKARZY WE WSZYSTKICH KATEGORIACH WIEKOWYCH.

W związku z podpisaniem porozumienia o przejęciu szkolenia dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka siatkowa pomiędzy Fundacją „Sportowe Katowice” a UKS Volley Concept Katowice, całość szkolenia siatkarskiego od dnia 01.01.2022 przeszła pod zarządzanie UKS-u.

Sekcja siatkówki istniała w Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa” od 2019 roku. Przez trzy lata zawodnicy w kategoriach od Młodzika do Juniora doskonalili swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Informujemy, iż pomiędzy UKS-em Volley Concept Katowice a GKS-em Katowice została podpisana umowa o współpracy w zakresie objęcia patronatem sekcji siatkówki i uczestnictwie w wydarzeniach organizowanych przez klub.

Wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, partnerom oraz osobom bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanym w pracę w sekcji piłki siatkowej dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI