[ ŁADOWANIE STRONY ]
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI
ZAWODNICZKI MŁODEJ GIEKSY W DOBRYM STYLU AWANSOWAŁY DO FAZY PUCHAROWEJ MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W FUTSALU KOBIET U-17.

Turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet rozpoczął się w piątek 14 stycznia w Żorach. Na inaugurację rozgrywek podopieczne Trenera Krzysztofa Witka pewnie pokonały Pogoń Tczew 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Zuzanna Witek (2), Alicja Bednarek i Emilia Witkowicz. Gra GKS-u Katowice mogła napawać optymizmem przed kolejnymi meczami. Akcje ofensywne były bardzo składne, a szeregi obronne szczelne i skupione.

W drugim dniu turnieju finałowego Mistrzostw Polski U-17, nasze zawodniczki zapewniły sobie awans do ćwierćfinału. Piłkarki „Młodej GieKSy” wygrały ze Staszówką Jelna 4:2 i przegrały z AZS-em UAM Poznań 1:3. Ostatecznie Trójkolorowe zajęły 2. miejsce w grupie D i w niedzielnym ćwierćfinale zagrają ze Stomilem Olsztyn o wejście do strefy medalowej. Mecz rozpocznie się o 10:00. Wielkie brawa dla naszych zawodniczek! Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik w fazie pucharowej.