[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZAPOWIEDŹ MISTRZOSTW POLSKI U13
JUŻ W SOBOTĘ (13 MAJA) MŁODZICZKI GKS-U KATOWICE ROZEGRAJĄ MECZE PÓŁFINAŁOWE W RAMACH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI U-13. PRZED NAMI WIELKIE EMOCJE.

Piłkarki GieKSy awansowały do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce wygrywając wszystkie mecze ćwierćfinałowe. Pod koniec kwietnia podopieczne Trenera Sebastiana Kawulki pokonały w turnieju ćwierćfinałowym Dziewczęcą APN Szczepanek (5:0), Ślęzę Wrocław (2:1) i Astorię Szczerców (9:0). Rozgrywki odbyły się na boisku we Wrocławiu.

Organizatorem półfinałów MMP U-13 jest UKKS Katowice, a mecze będą rozgrywane na katowickim „Rapidzie” (ul. Stęślickiego 6). Przeciwniczkami GKS-u Katowice będą: Unia Opole, UKKS Katowice i Ślęza Wrocław. Harmonogram rozgrywek prezentuje się następująco:

GKS Katowice – Unia Opole (godz. 14:00)

GKS Katowice – KS Ślęza Wrocław (godz. 15:50)

UKKS Katowice – GKS Katowice (godz. 17:10)

Po meczach ćwierćfinałowych Trener Sebastian Kawulka był zadowolony ze swojej drużyny. „Jestem dumny z dziewczyn. Właśnie takie mecze, takie turnieje kształtują drużynę. To ogromna nagroda dla trenera, gdy widzi, jak jego zespół bawi się na murawie” – przyznał wówczas szkoleniowiec GieKSy. Na spotkania półfinałowe nasz Trener zabierze wszystkie zawodniczki. Trzymajmy mocno kciuki za cały zespół. Nasze dziewczęta są w dobrej formie i zdecydowanie będą liczyć się w walce o awans do wielkiego finału.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (21.05-26.05.2022)
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (14.05-16.05.2022)
TRZECIE MIEJSCE W PÓŁFINALE MMP