[ ŁADOWANIE STRONY ]
ŚWIETNA ZABAWA NA IGRZYSKACH PRZEDSZKOLAKÓW 2022
W PIĄTEK 3 CZERWCA NA STADIONIE MIEJSKIM W KATOWICACH ODBYŁY SIĘ IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW.

Igrzyska Przedszkolaków 2022 za nami! W rozgrywkach sportowych wzięło udział jedenaście katowickich przedszkoli, które uczestniczą w programie społecznym GKS-u Katowice: „Serduszko GieKSy”. W tegorocznych Igrzyskach Przedszkolaków wystąpiło ponad 250 dzieci z następujących placówek:

 • Miejskie Przedszkole nr 27 im. Plastusia i Tosi (Katowice Dąb)
 • Miejskie Przedszkole nr 13 (Osiedle Witosa)
 • Miejskie Przedszkole nr 85 (Osiedle Witosa)
 • Miejskie Przedszkole nr 20 (Katowice Bogucice)
 • Miejskie Przedszkole nr 22 (Katowice Bogucice)
 • Miejskie Przedszkole nr 81 (Katowice Podlesie)
 • Miejskie Przedszkole nr 72 (Katowice Murcki)
 • Miejskie Przedszkole nr 97 (Katowice Bogucice)
 • Miejskie Przedszkole nr 45 (Katowice Centrum)
 • Miejskie Przedszkole nr 67 (Osiedle Gwiazd)
 • Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki (Wełnowiec-Józefowiec)

Nasze GieKsiarskie przedszkolaki rywalizowały w kilku konkurencjach sportowych, do których należy zaliczyć: kolorowe wyścigi rzędów, ulubione berki, zakręcony tor przeszkód, rzuty do kosza i strzały do celu, przeciąganie liny oraz niesamowite skoki w worku. Podczas Igrzysk Przedszkolaków wszystkie dzieci brały udział również w profesjonalnych dyscyplinach takich jak: piłka nożna dziewcząt i chłopców, siatkówka i hokej.

Podczas Igrzysk nie zabrakło także Strefy Kibica, gdzie nasi uczestnicy mogli zrelaksować się i pobawić na dmuchanych zjeżdżalniach. Na naszych młodych sportowców czekał poczęstunek w postaci batoników od naszego sponsora – firmy Oshee. Wszystkie dzieci mogły również podszlifować umiejętności z języka angielskiego, gdyż jedną ze stacji na Igrzyskach Przedszkolaków była nauka języków obcych, którą zagwarantował partner „Młodej GieKSy” – ProfiLingua.

Na zakończenie Igrzysk przygotowano uroczystą ceremonię, podczas której wszystkie przedszkolaki dostały pamiątkowe medale i upominki. Nagrody przyznawane były za świetną sportową postawę, rywalizację fair-play, zwinność, szybkość, dokładność oraz wytrwałość.

Nagrody zostały ufundowane przez współorganizatora Igrzysk Przedszkolaków 2022 – Miasto Katowice. Bardzo dziękujemy naszym sponsorom – firmie Oshee i ProfiLingua, za pomoc i zaangażowanie w Igrzyska Przedszkolaków. Pragniemy również bardzo podziękować wszystkim Trenerom, pracownikom GKS-u Katowice i Fundacji Sportowe Katowice za pomoc przy organizacji Igrzysk Przedszkolaków.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWSTAJE ŻEŃSKI ZESPÓŁ GKS II KATOWICE
ZAKOŃCZENIE SEZONU HOKEJOWEGO
ZWYCIĘSTWO MŁODZICZEK W OSTATNIEJ KOLEJCE
RELACJA Z GALI MŁODE BUKI 2022
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U15