[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZWYCIĘSTWO MŁODZICZEK W OSTATNIEJ KOLEJCE
PIŁKARKI GKS-U KATOWICE POKONAŁY 3:2 MKS MYSŁOWICE I UDANIE ZAKOŃCZYŁY SEZON LIGOWY.

Wyjazdowym zwycięstwem 3:2 nad chłopakami z MKS-u Mysłowice nasze Młodziczki (roczniki 2009-2011) zakończyły sezon ligowy. To był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Dziewczyny kontrolowały przebieg spotkania, kreowały ciekawe akcje, pokazały dojrzałość piłkarską. Brawo!

Chciałbym podziękować moim zawodniczkom nie tylko za to spotkanie, ale za cały sezon. Każda z nich, bez wyjątku, wykonała tytaniczną pracę podczas treningów. I to było widać na boisku. Jestem dumny, że mogę pracować z tymi młodymi piłkarkami - powiedział trener Sebastian Kawulka.

Przypomnijmy, że w zakończonym sezonie nasze Młodziczki m.in. zostały mistrzyniami Śląska, awansowały do półfinału mistrzostw Polski, okazały się najlepsze w mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju Resovia Women Cup.

Ale nie sukcesy są najważniejsze, choć trzeba przyznać, że zawsze cieszą. Najważniejsze, że nasze młode piłkarki zebrały mnóstwo doświadczenia, świetnie się bawiły i zawsze z przyjemnością wychodziły na boisko. Ogromne podziękowania należą się również rodzicom, którzy zawsze bardzo licznie wspierali swoje pociechy.

Skład „Młodej GieKSy”: Marzec - Wojcieszak, Sokołowicz, Pańtak, Thamm, Sikorska, Szymczyk, Wróbel, Golemiec oraz Bobakowska, Brusik, Korfanty, Mariańczyk, Maszczyk, Marciniak.

Bramki: Wróbel, Szymczyk, Korfanty.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
RED BOX NA DŁUŻEJ Z MŁODĄ GIEKSĄ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U13
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ROCZNIKA 2017/18
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U15
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U13