[ ŁADOWANIE STRONY ]
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
PRZEDSTAWIAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE, DLA ZAWODNIKÓW WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII MŁODA GIEKSA.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że decyzją klubu GKS GieKSa Katowice S.A. i Fundacji „Sportowe Katowice”, każdy zawodnik Akademii wraz z Opiekunem ma możliwość wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice.

Przed każdym meczem domowym, należy zgłosić chęć uzyskania wejściówki na dane spotkanie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.fojkis@gkskatowice.eu W tytule maila należy wpisać „Bilet na mecz GKS Katowice”, a w treści podać dane zawodnika oraz Opiekuna (imię, nazwisko oraz numer pesel). Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00)

Dla zawodników Akademii oraz ich Opiekunów regularnie uczęszczających na mecze istnieje również możliwość nabicia karnetów na cały sezon 2022/2023.

Bilety oraz karnety będą nabijane na karty kibica, dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie aktywnej karty kibica. Osoby, które jej nie posiadają, będą musiały wyrobić ją we własnym zakresie, a zrobić to można w punkcie informacji turystycznej na katowickim Rynku (ul. Rynek 13, Katowice).

Wejściówki będą nabijane na sektor 2.

Do zobaczenia na kolejnym meczu domowym!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZA NAMI GALA JUBILEUSZOWA GKS-U KATOWICE
MŁODA GIEKSA WSPIERA LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
GKS ZWYCIĘŻYŁ W ROZGRYWKACH DZIK CUP