[ ŁADOWANIE STRONY ]
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
PRZEDSTAWIAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE, DLA ZAWODNIKÓW WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII MŁODA GIEKSA.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że decyzją klubu GKS GieKSa Katowice S.A. i Fundacji „Sportowe Katowice”, każdy zawodnik Akademii wraz z Opiekunem ma możliwość wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice.

Przed każdym meczem domowym, należy zgłosić chęć uzyskania wejściówki na dane spotkanie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.fojkis@gkskatowice.eu W tytule maila należy wpisać „Bilet na mecz GKS Katowice”, a w treści podać dane zawodnika oraz Opiekuna (imię, nazwisko oraz numer pesel). Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00)

Dla zawodników Akademii oraz ich Opiekunów regularnie uczęszczających na mecze istnieje również możliwość nabicia karnetów na cały sezon 2022/2023.

Bilety oraz karnety będą nabijane na karty kibica, dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie aktywnej karty kibica. Osoby, które jej nie posiadają, będą musiały wyrobić ją we własnym zakresie, a zrobić to można w punkcie informacji turystycznej na katowickim Rynku (ul. Rynek 13, Katowice).

Wejściówki będą nabijane na sektor 2.

Do zobaczenia na kolejnym meczu domowym!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (18.03-22.03.2023)
ZAGRAJ W ŚLĄSKIM – TURNIEJ HOKEJOWY
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (11.03-12.03.2023)
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU