[ ŁADOWANIE STRONY ]
WARTOŚCIOWY SPARING PIŁKAREK
ZAWODNICZKI GKS-U KATOWICE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO STARTU SEZONU. PODOPIECZNE SEBASTIANA KAWULKI I ALANA PIECZYSKIEGO ZAGRAŁY TOWARZYSKO W WODZISŁAWIU.

Piłkarki GKS-u Katowice U-15 rozegrały sparing z drużyną SWD Wodzisław Śląski U-17. Nasze zawodniczki pozytywnie zaprezentowały się na tle starszych koleżanek, do samego końca rywalizując o pozytywny wynik. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:4 dla Wodzisławia

Dla nas był to bardzo wartościowy sparing. Dziewczęta są teraz w okresie przygotowawczym. Walczyły jak równe z równym z rywalkami i realizowały wszystkie założenia - podsumował Trener Sebastian Kawulka.

Trójkolorowe przygotowują się do startu w kolejnej rundzie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15, które zostaną rozegrane 22 stycznia w Bielszowicach. GieKSa będzie gospodarzem turnieju, z którego dwie drużyny awansują do trzeciej fazy eliminacji. Natomiast zawodniczki z Wodzisławia wkrótce zawalczą w eliminacjach MMP w futsalu U-17. Bardzo dziękujemy za spotkanie i wspólną grę SWD Wodzisław Śląski.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U13
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
KOMUNIKAT FUNDACJI SPORTOWE KATOWICE
KOSZULKI GIEKSY DOSTĘPNE W RED BOX