[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZAPRASZAMY NA ZDROWE WAKACJE Z GIEKSĄ!
WIELOSEKCYJNA AKADEMIA „MŁODA GIEKSA” WRAZ Z FUNDACJĄ LOTTO IM. HALINY KONOPACKIEJ ZAPRASZA DZIECI DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW PODCZAS WAKACJI. SPĘDŹCIE Z NAMI LIPIEC 2024 NA SPORTOWO!

W okresie wakacyjnym serdecznie zapraszamy dzieci na bezpłatne treningi sportowe, które prowadzone będą przez trenerów naszej Akademii. Zdrowe wakacje z „Młodą GieKSą” zorganizowane będą dla chłopców z roczników 2015-2018 oraz dziewczynek z roczników 2013-2015. Zajęcia będą odbywać się trzy razy w tygodniu przez połowę lipca: we wtorki, środy i czwartki w godzinach 17:00 – 18:30. Miejscem treningów będzie boisko Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, przy ulicy Alfreda 1 w Katowicach.

Pierwszy trening już 2 lipca 2024!

Sportowa akcja Zdrowe wakacje z „Młodą GieKSą” potrwa do 14 lipca. Zajęcia będą odbywać się we wtorki, środy i czwartki na murawie Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, w godzinach 17:00 - 18:30. Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć:

I trening – 2 lipca

II trening – 3 lipca

III trening – 4 lipca

IV trening – 9 lipca

V trening – 10 lipca

VI trening – 11 lipca

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia wakacji razem z nami. Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i przyjść na boisko. Do zobaczenia na murawie!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZAWODOWE KONTRAKTY PIŁKAREK MŁODEJ GIEKSY
PODSUMOWANIE SEZONU – JUNIORZY MŁODSI
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - RADOMIAK
PODSUMOWANIE SEZONU - JUNIORZY STARSI
PODSUMOWANIE SEZONU - GKS II KATOWICE