[ ŁADOWANIE STRONY ]
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE EKSTRAKLASY
PRZEDSTAWIAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE, DLA ZAWODNIKÓW WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII MŁODA GIEKSA.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że decyzją klubu GKS GieKSa Katowice S.A. i Fundacji „Sportowe Katowice”, każdy zawodnik Akademii wraz z Opiekunem ma możliwość wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice.

Przed każdym meczem domowym, należy zgłosić chęć uzyskania wejściówki na dane spotkanie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.fojkis@gkskatowice.eu W tytule maila należy wpisać „Bilet na mecz GKS Katowice”, a w treści podać dane zawodnika oraz Opiekuna (imię, nazwisko oraz numer pesel). Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00)

WARUNKIEM OTRZYMANIA BEZPŁATNEGO BILETU JEST POSIADANIE KARTY KIBICA, na którą nabijane będą wejściówki. Osoby, które jej nie posiadają nie będą miały możliwości wejścia na mecz. Kartę kibica należy wyrobić we własnym zakresie. Można to zrobić w oficjalnym sklepie kibica GKS Katowice (ul. Bukowa 1, Katowice) lub punkcie informacji turystycznej na katowickim Rynku (ul. Rynek 13, Katowice).

Wejściówki będą nabijane na sektor 2 (rodzinny).

Do zobaczenia na meczach PKO BP Ekstraklasy!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZAWODOWE KONTRAKTY PIŁKAREK MŁODEJ GIEKSY
PODSUMOWANIE SEZONU – JUNIORZY MŁODSI
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - RADOMIAK
PODSUMOWANIE SEZONU - JUNIORZY STARSI
PODSUMOWANIE SEZONU - GKS II KATOWICE