HARMONOGRAM TRENINGÓW - OD PRZEDSZKOLAKA DO MŁODZIKA
PUBLIKUJEMY HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH DLA GRUP PRZEDSZKOLAKÓW, ŻAKÓW, ORLIKÓW I MŁODZIKÓW (ROCZNIKI OD 2012 DO 2004) NA OKRES XI.2016 - III.2017.

UWAGA! Ze względu na trwające rozgrywki ligowe decyzję, od kiedy obowiązują nowe harmonogramy, podejmą indywidualnie trenerzy poszczególnych grup i bezpośrednio poinformują rodziców swoich zawodników.

Rocznik 2010/2011 – grupa „czarna” - trener Witold Zając
Poniedziałek:
19:00-20:00 / sala gimnastyczna Spodek / ulica Korfantego 35
Czwartek: 18:00-19:00 / sala gimnastyczna Spodek / ulica Korfantego 35

Rocznik 2010/2011 – grupa „zielona” - trener Witold Zając
Poniedziałek:
18:00-19:00 / sala gimnastyczna Spodek / ulica Korfantego 35
Czwartek: 19:00-20:00 / sala gimnastyczna Spodek / ulica Korfantego 35

Rocznik 2010/2011 – grupa „żółta I” - trener Krzysztof Przybyłowski
Poniedziałek: 16:30-17:45 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17
Czwartek: 18:00-19:15 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17

Rocznik 2010/2011 – grupa „żółta II” - trener Krzysztof Przybyłowski
Poniedziałek: 18:00-19:15 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17
Czwartek:
16:30-17:45 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17

Rocznik 2011/2012 – grupa „nabór A” - trener Piotr Wesołowski
Wtorek: 16:45-17:45 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7
Czwartek:
16:45-17:45 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7

Rocznik 2011/2012 – grupa „nabór B” - trener Bartłomiej Ziętek
Poniedziałek: 18:00-19:00 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7
Środa:
16:45-17:45 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7

Rocznik 2011/2012 – grupa „nabór C” - trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło
Poniedziałek: 16:45-17:45 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7
Piątek: 15:45-16:45 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7

Rocznik 2008/2009 – grupa „czarna” - trener Kamil Androsiuk
Poniedziałek: 16:30-18:00 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 5 / ulica Graniczna 27
Środa:
16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Piątek:
16:30-18:00 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F

Rocznik 2008/2009 – grupa „zielona” - trener Piotr Wesołowski:
Poniedziałek: 16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Środa:
18:00-19:30 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17
Piątek:
17:00-18:30 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F

Rocznik 2008/2009 – grupa „żółta” - trener Arkadiusz Kupczak
Wtorek:
18:00-19:30 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17
Czwartek:
16:00-17:30 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Piątek:
16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2

Rocznik 2007 – grupa „czarna” – trener Damian Chojka
Poniedziałek:
18:05-19:30 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Środa:
18:30-20:00 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7
Piątek:
16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2

Rocznik 2007 – grupa „zielona” - trener Adam Filipiak
Poniedziałek: 18:30-20:00 / sala gimnastyczna LO nr XV / ulica Obroki 87
Środa:
16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Czwartek:
17:00-18:30 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F

Rocznik 2006 – grupa „czarna” - trener Damian Chojka
Poniedziałek: 16:30-17:55 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Środa:
16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Piątek:
18:30-20:00 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7

Rocznik 2006 – grupa „zielona” - trener Adam Filipiak
Poniedziałek: 16:30-18:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Środa:
19:30-21:00 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Piątek:
16:30-18:00 / sala gimnastyczna LO nr XV / ulica Obroki 87

Rocznik 2005 – trener Tomasz Kąkol
Poniedziałek: 18:30-20:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Środa:
19:30-21:00 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Czwartek:
17:00-18:30 / JRG
Piątek:
16:30 – sala gimnastyczna ZSO nr 7 / ulica Witosa 23

Rocznik 2004 – trener Kamil Androsiuk
Poniedziałek: 18:30-20:00 / boisko MOSIR Hetman / ulica Siwka 2
Wtorek: 17:00-18:30 / Kopalnia Futbolu / ulica Milowicka 1F
Czwartek: 18:00-19:30 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7
Piątek: 18:30-20:00 / boisko MOSIR Kolejarz / ulica Alfreda 1

Dziewczyny – rocznik 2008-2006 – trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło
Środa: 16:30-18:00 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17
Piątek: 16:45-18:00 / sala gimnastyczna SMS / ulica Techników 7

Dziewczyny – rocznik 2009-2010 – trenerka Karolina Dec
Środa: 16:30-17:30 / sala gimnastyczna LO XV / ulica Obroki 87
Piątek: 16:30 – 18:00 / sala gimnastyczna Gimnazjum nr 1 / ulica Grażyńskiego 17

Prosimy o przestrzeganie regulaminów i zasad obowiązujących na obiektach z których korzystamy a także regulaminu zawodnika i rodzica akademii!

 

 

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
WAŻNE INFORMACJE DOT. UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW
RAPORT Z MECZÓW [16-17.09.2017]
III PIŁKARSKI CROSS PRZY BUKOWEJ PRZESZEDŁ DO HISTORII
ROZPISKA MECZÓW [16-19.09.2017]
CENTRUM AKTYWNEJ REHABILITACJI SALVEO PARTNEREM BIEGU