[ ŁADOWANIE STRONY ]
W.E.S.T. TRADE S.A. WSPIERA MŁODĄ GIEKSĘ
FIRMA W.E.S.T. TRADE S.A. ZOSTAŁA SPONSOREM GŁÓWNYM AKADEMII PIŁKARSKIEJ MŁODA GIEKSA.

GKS Katowice przywiązuje szczególną wagę do szkolenia dzieci i młodzieży. Dzięki ścisłej współpracy z powołaną przez Klub Fundacją „Sportowe Katowice”, prowadzona przez nią Akademia Piłkarska „Młoda GieKSa” z roku na rok staje się coraz silniejsza. Obecnie Akademia prowadzi zajęcia dla dzieci roczników 1999 – 2013. W ostatnim sezonie w Akademii trenowało prawie 600 zawodników, a do różnych rozgrywek zgłoszono 18 drużyn.

Z dumą informujemy, że na wspieranie Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa” zdecydowała się firma W.E.S.T. Trade S.A., która specjalizuje się w dostawach profili i konstrukcji do przemysłu okrętowego. Na mocy podpisanej umowy firma została sponsorem głównym „Młodej GieKSy”.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że biznes to także społeczna odpowiedzialność. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z „Młodą GieKSą”. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie, że setki młodych piłkarzy i piłkarek z Katowic będzie występowało w koszulkach z logo naszej firmy - mówi Sławomir Papiernik, Prezes Zarządu W.E.S.T. Trade S.A.

- Bardzo się cieszymy, że firma W.E.S.T. Trade S.A. dołączyła do grona naszych sponsorów. Otrzymane wsparcie pozwoli nam rozwijać projekt Akademii. Wspólnie z firmą W.E.S.T. Trade S.A. przyświecać nam będzie nasze motto „Inwestycja w przyszłość” - mówi Tomasz Rogalski, wiceprezes „Młodej GieKSy”.

Powstała w 2011 roku firma W.E.S.T. Trade S.A. prowadzi działalność ukierunkowaną głównie na dostawę produktów stalowych do przemysłu okrętowego, w szczególności do produkcji cruiserów. Swoje produkty lokuje głównie na terenie Europy Południowej, w szczególności we Włoszech. Spółka rozszerza swoją działalność w kierunku przemysłu chemicznego i przewozów kolejowych, koncentrując się na rynkach krajów takich jak: Azerbejdżan, Iran czy Turkmenistan.

W 2015 roku Firma W.E.S.T. Trade S.A została uhonorowana nagrodą – Gazela Biznesu, ze względu na wyniki finansowe, dynamikę rozwoju oraz rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu. Dodatkowe informacje na temat spółki znajdą Państwo na stronie internetowej www.westtradesa.com.

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZAWODOWE KONTRAKTY PIŁKAREK MŁODEJ GIEKSY
PODSUMOWANIE SEZONU – JUNIORZY MŁODSI
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - RADOMIAK
PODSUMOWANIE SEZONU - JUNIORZY STARSI
PODSUMOWANIE SEZONU - GKS II KATOWICE