HARMONOGRAM TRENINGÓW - JESIEŃ 2017 (2006 - 2011)

 

Grupa starszych dziewcząt - trenerka Angelina Łąckiewicz- Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Poniedziałek / 16:30 – 18:00 / Boisko Kolejarz  ul. Alfreda 1
Piątek / 16:30 – 18:00 / Boisko Rapid ul. Grażyńskiego 51

Grupa młodszych dziewczynek - trenerka Karolina Dec (nr tel. 792-355-422)
Poniedziałek / 16:30 - 18:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Czwartek / 16:30 -18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Piątek / 16:30 - 18:00 / Boisko Rapid ul. Grażyńskiego 51

Rocznik 2006 grupa popołudniowa – trener Łukasz Bagsik (nr tel. 692-729-252) / trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006)
Wtorek / 18:30 – 20:00 / Orlik MDK Załęże
Środa / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2007 grupa popołudniowa – trener Arkadiusz Bywalec (nr tel. 664-425-299)
Poniedziałek / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka 
Środa / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka 
Piątek / 18:30 – 20:00 / Orlik MDK Załęże

Rocznik 2008 grupa czarna – trener Tomasz Wieczorek (nr tel. 519 417 955)
Poniedziałek / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Środa / 16:30 –18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Piątek / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka

Rocznik 2008 grupa zielona – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Środa / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Piątek / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka

Rocznik 2009 grupa czarna – trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006) / trener Patryk Jas
Poniedziałek / 18:30 – 20:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Środa / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Piątek / 16:30 – 18:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2009 grupa zielona – trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Poniedziałek /16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Środa / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka
Czwartek / 16:30 – 18:00 / Boisko Hetman ul. Siwka

Rocznik 2010 grupa czarna – trener Kamil Androsiuk (nr tel. 726-106-477) / trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Wtorek / 16:30 – 17:30 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Środa / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek / 16:30 – 18:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2010 grupa zielona – trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094) / trener Robert Nowak
Poniedziałek / 17:00 – 18:15 / Orlik MDK Załęże
Czwartek / 18:30 – 20:00 / Orlik MDK Załęże
Piątek / 17:00 – 18:30 / Orlik MDK Załęże

Rocznik 2010 grupa żółta – trener Bartłomiej Ziętek (nr tel. 500-151-097) / trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Wtorek / 18:00 – 19:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Czwartek – 18:00 – 19:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2011 grupa czarna – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek / 16:30 – 18:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Środa / 18:30 – 20:00 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek / 18:00 – 19:30 / Boisko Hetman ul. Siwka

Rocznik 2011 grupa zielona – trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094) / trener Robert Nowak
Poniedziałek / 18:30 – 20:00 / Orlik MDK Załęże
Czwartek / 17:00 – 18:15 / Orlik MDK Załęże
Piątek / 17:00 – 18:30 / Orlik MDK Załęże

Rocznik 2011 grupa żółta – trener Bartłomiej Ziętek (nr tel. 500-151-097) / trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Wtorek / 16:30 – 17:30 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Czwartek / 16:30 – 17:30 / Boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

 

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ROZPISKA MECZÓW [21-25.10.2017]
RAPORT Z MECZÓW ORLIKÓW [16-17.10.2017]
RAPORT Z MECZÓW LIGOWYCH [14-15.10.2017]
SESJA ZDJĘCIOWA ZAWODNIKÓW
ZMIANA GODZINY TRENINGÓW SKRZATÓW W TYM TYGODNIU