ROZPISKA MECZÓW [29.09-04.10.2018]

Katowice: Klasa A
LKS Strażak Mikołów - GKS GieKSa II Katowice
29.09.2018, godz. 15:00, ul. Gliwicka 156A

I Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - GKS Piast Gliwice
29.09.2018, godz. 11:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
LKS Unia Kosztowy - GKS GieKSa Katowice
30.09.2018, godz. 11:30, Mysłowice, ul. Paderewskiego 4

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - KOS Victoria 1922 Częstochowa
30.09.2018, godz. 11:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
BKS Sarmacja Będzin - GKS GieKSa Katowice
02.10.2018, godz. 16:00, ul. Sportowa 6

IV Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS Grunwald Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
30.09.2018, godz. 10:00, ul. Kłodnicka 54

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - KOS Victoria 1922 Częstochowa
30.09.2018, godz. 9:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
Orbita Bukowno - GKS GieKSa Katowice
29.09.2018, godz. 10:00, ul. Spacerowa 2

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza
29.09.2018, godz. 16:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
LKS Unia Kosztowy - GKS GieKSa Katowice
29.09.2018, godz. 11:00, Mysłowice, ul. Sportowa

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - BBTS Podbeskidzie
29.09.2018, godz. 13:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS Piast Gliwice - GKS GieKSa Katowice
29.09.2018, godz. 13:00, Sikornik 34

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
Zagłębie Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
29.09.2018, godz. 13:00

GKS GieKSa Katowice - PKS Józefka Chorzów
03.10.2018, godz. 15:30, Kolejarz

IV Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GieKSa Katowice - BKS Sparta Katowice
29.09.2018, godz. 9:30, Hetman

UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
03.10.2018, godz. 17:00, ul. Wolności 139

VII Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
30.09.2018, godz. 13:00, ul. Wolności 139

IV Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - BKS Sparta Katowice
29.09.2018, godz. 11:30, Hetman

MKS Pogoń Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
01.10.2018, godz. 16:15, ul. Czarnoleśna 12

V Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - MKS Mysłowice
01.10.2018, godz. 16:30, Kolejarz

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS Grunwald Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
01.10.2018, godz. 15:30

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 2
GKS GieKSa Katowice - BKS Sparta Katowice
02.10.2018, godz. 16:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 3
GKS GieKSa Katowice - UKS Ruch Chorzów
02.10.2018, godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SESJA ZDJĘCIOWA ZAWODNIKÓW AKADEMII MŁODA GIEKSA
ROZPISKA MECZÓW [20-23.10.2018]
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [13-15.10.2018]
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ KADRY ŚLĄSKA
ZAWODNICZKI GIEKSY MISTRZYNIAMI ŚLĄSKA!