ROZPISKA MECZÓW [13-17.10.2018]

Katowice: Klasa A
GKS Wawel Wirek - GKS GieKSa II Katowice
13.10.2018, godz. 15:30, ul. Katowicka 1

I Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - Stadion Śląski Chorzów
14.10.2018, godz. 11:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
MKS Zaborze - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 11:00, ul. Wyciska 5a

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 13:00, ul. Wolności 139

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Zagłębie Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 9:00, ul. Kresowa 1

IV Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Gwiazda Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
13.10.2018, godz. 11:00, ul. Czarnoleśna 12

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
KS Unia Dąbrowa Górnicza - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 9:00, Al. Zwycięstwa 29

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - KP Warta Zawiercie
14.10.2018, godz. 13:30, Hetman

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GieKSa Katowice - GKS Piast Gliwice
13.10.2018, godz. 13:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
KKS Czarni Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 15:00, ul. Mireckiego 31

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
Zagłębie Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 13:00, ul. Kresowa 1

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
UKS Ajaks Częstochowa - GKS GieKSa Katowice
14.10.2018, godz. 11:00

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
KS Rozwój Katowice - GKS GieKSa Katowice
16.10.2018, godz. 16:30, ul. Zgody 28

IV Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GieKSa Katowice - KS Rozwój Katowice
14.10.2018, godz. 9:00, Kolejarz

VII Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS Urania Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
13.10.2018, godz. 9:30, ul. Świętochłowicka 11

GKS GieKSa Katowice - LGKS 38 Podlesianka Katowice
17.10.2018, godz. 15:30, ul. Boya Żeleńskiego 96

IV Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - KS Slavia Ruda Śląska
15.10.2018, godz. 15:30, Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików E1
UKS AP Champions Katowice - GKS GieKSa Katowice
13.10.2018, godz. 13:30, ul. Sołtysia 24

VI Liga Katowicka Orlików E1
MKS Mysłowice - GKS GieKSa Katowice
15.10.2018, godz. 15:30, ul. Sportowa 2

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 2
UKS Szopienice - GKS GieKSa Katowice
16.10.2018, godz. 15:30, ul. 11 Listopada 13

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 3
GKS GieKSa Katowice - SMS Ruda Śląska
16.10.2018, godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 4
GKS GieKSa Katowice - APN Katowice
16.10.2018, godz. 15:30, Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SESJA ZDJĘCIOWA ZAWODNIKÓW AKADEMII MŁODA GIEKSA
ROZPISKA MECZÓW [20-23.10.2018]
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [13-15.10.2018]
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ KADRY ŚLĄSKA
ZAWODNICZKI GIEKSY MISTRZYNIAMI ŚLĄSKA!